Reklama

Pakiet Microsoft 365 pozwoli na przesyłanie ogromnych plików

E-usługi

Pandemia przyniosła nam pracę i naukę zdalną, a ta często wiąże się z koniecznością przesyłania większej ilości plików. Pakiet Microsoft 365 pozwoli nam na ich łatwiejsze przesyłanie, nawet gdy dużo ważą.

Pakiet Microsoft 365 pozwoli przesyłać pliki do 250 GB

W lipcu ubiegłego roku Microsoft zdecydował się zwiększyć dotychczasowy limit wysyłanych plików. Z 15 GB do 100 GB, oczywiście używając usług należących do pakietu Microsoft 365. Spowodowane to było przejściem nauczania w wielu krajach na tryb zdalny, a także faktem, że również pracodawcy zdecydowali się wysyłać pracowników na home office. Wiązało się to z koniecznością przesyłu sporej ilości danych, które często dużo ważyły.

Czytaj też: TikTok zmieni niektóre konta na prywatne
Czytaj też: Aplikacja mObywatel coraz popularniejsza. Korzysta z niej 2 mln Polaków
Czytaj też: Uber Eats – zapłać BLIKIEM a otrzymasz darmową dostawę

Teraz Microsoft poinformował, że pod koniec stycznia ponownie zwiększy limit, tym razem do 250 GB. Korzystając z OneDrive, SharePoint czy Microsoft Teams będzie można dzielić się plikami o dużych rozmiarach. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii pliki będą dzielone na dodatkowo zaszyfrowane części, co ułatwi przesył, a również znacznie wpłynie na bezpieczeństwo.