Reklama
aplikuj.pl

Pakiet wentylatorów SquA RGB White od Enermax. Trzy śmigiełka za 60 euro

Pakiet wentylatorów SquA RGB White od Enermax, Pakiet wentylatorów SquA RGB White, Enermax Squa RDB White

Firma Enermax postanowiła rozszerzyć swoją ofertę wentylatorów SquA RGB White o specjalny 3-egzemplarzowy zestaw, żebyście mogli zgarnąć je „na raz” i nieco niższej cenie.

Zestaw trzech SquA RGB White ma za zadanie skorzystać z popularności, jaką cieszą się białe komponenty komputerowe, które względem tych w ciemnych kolorach pozwalają wyciągnąć więcej efektywnych kolorów z podświetlenia. Tego oczywiście w SquA RGB White nie brakuje, bo adresowane diody rozciągają się wokół 9-łopatkowego wentylatora w formie pierścienia.

Czytaj też: Oppo patentuje dwustronny smartfon ze zwijanym ekranem

Pakiet wentylatorów SquA RGB White zapewnia coś ekstra

Te 120 mm wentylatory chwalą się wsparciem PWM, obrotami od 300 do 1500 RPM, poziomem głośności od 12 do 23 dB(A), statycznym ciśnieniem do 1,898 mm i możliwością przepchnięcia do 115,99 metrów sześciennych powietrza na godzinę na najwyższych obrotach. Zestaw trzech wentylatorów wcale nie jest po prostu połączeniem trzech egzemplarzy SquA RGB White w jednym pudełku.

Czytaj też: Powstała Aplikacja Pacjenta do Centrum Zdrowia Dziecka

Firma Enermax postarała się o to, aby zasilaniem tego zestawu zajął się pojedynczy MOLEX i przewód SATA, a nad całością pieczę stanowił dodatkowy kontroler, zmieniający efekty podświetlenia wśród 10 trybów, którego można przyczepić do metalowej części obudowy na magnesie. Oczywiście nie zabrakło wsparcia najważniejszych systemów oświetlenia producentów płyt głównych oraz adaptera, dzięki któremu zajmiecie nie trzy, a tylko jedno złącze PWM na płycie.