GameRock i GamingPro, czyli GeForce RTX 3000 od Palita

Jeśli zastanawialiście się, co do zaoferowania w myśl nowych kart NVIDII będzie miał Palit, oto odpowiedź – rodzina GameRock i GamingPro.

GeForce RTX 3000 od Palita będą dotyczyć wszystkich trzech zapowiedzianych kart, a więc GeForce RTX 3070, GeForce RTX 3080 i GeForce RTX 3090. Klikając w hiperłącza, przeniesiecie się do specyfikacji tych kart z oficjalnej prezentacji.

Palit postawił ugościć wszystkie nowe modele swoimi dwoma rodzinami – GameRock oraz GamingPro. Ta pierwsza jest tą flagową i w ofercie Palita jest wyposażona w najbardziej zaawansowany układ chłodzenia oraz zaawansowany system podświetlenia aRGB.

Z kolei dla graczy, którzy wolą karty o bardziej klasycznym wyglądzie, ale równie wydajne, producent przygotował serię Palit „GamingPro”. Ta jest wyposażona w moduł termiczny i wentylatory TurboFan 3.0, ale nawet w niej nie zabrakło podświetlenia.

Czytaj też: Jeden z najlepszych i najdroższych GeForce RTX 3090, to KINGPIN od EVGA

Chociaż dokładne ceny ciągle nie są znane, wiemy, że RTX 3080 GamingPro trafi do sprzedaży 17 września, a tydzień później dołączą do nich karty RTX 3090 GamingPro. Premiera rynkowa RTX 3070 pozostaje tajemnicą, a wydania GameRock pojawią się w sprzedaży około 2 tygodni po kartach z serii GamingPro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News