WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Masz zapas papieru toaletowego? Sprawdź czy Ci wystarczy do końca kwarantanny

Masz zapas papieru toaletowego? Sprawdź czy Ci wystarczy do końca kwarantanny

Jeszcze kilka dni temu ludzie rzucili się do sklepów. Obok ryżu i makaronu w wózkach i koszykach królował papier toaletowy. Nie mogło więc zabraknąć specjalnej strony internetowej, która powie nam czy zrobiliśmy odpowiednie zapasy. Oczywiście podejdźmy do tego z odpowiednim dystansem.

Coś jest na rzeczy z tym papierem toaletowym

Coś musi być na rzeczy z tym papierem toaletowym. Ludzie masowo zaczęli go kupować nie tylko w Polsce. Na początku tygodnia brat opowiadał mi, jak w taksówce w Anglii jadąc z zakupami zaczepił go kierowca słowami – My friend! Where did you get this?!

Zobacz też: Deloitte i Huawei pokazują jak sieć 5G pomaga w walce z Koronawirusem

O rozwagę w kupowaniu papieru toaletowego apelował w końcu nawet Arnold Schwarzenegger:

Sprawdź czy masz odpowiednie zapasy

Na fali popularności papieru toaletowego powstała specjalna strona internetowa, która pozwoli obliczyć, czy posiadamy odpowiednie zapasy.

Przelicza ona liczbę domowników, posiadanych rolek, wizyt w toalecie oraz średnio zużywanych listków papieru. W rezultacie dostajemy informację, na ile dni wystarczą nam nasze zapasy.

Kalkulator znajdziecie pod tym adresem. Tylko pamiętajcie o rozwinięciu opcji zaawansowanych! Inaczej źle policzycie i zostaniecie z ręką… w nocniku.

Nie znasz Internetu? To nie problem

Jeśli nie znasz angielskiego, to jest na to proste rozwiązanie. Kalkulator jest też dostępny w języku polskim pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News