Reklama
aplikuj.pl

Masz zapas papieru toaletowego? Sprawdź czy Ci wystarczy do końca kwarantanny

Papier toaletowy kwarantanna

Jeszcze kilka dni temu ludzie rzucili się do sklepów. Obok ryżu i makaronu w wózkach i koszykach królował papier toaletowy. Nie mogło więc zabraknąć specjalnej strony internetowej, która powie nam czy zrobiliśmy odpowiednie zapasy. Oczywiście podejdźmy do tego z odpowiednim dystansem.

Coś jest na rzeczy z tym papierem toaletowym

Coś musi być na rzeczy z tym papierem toaletowym. Ludzie masowo zaczęli go kupować nie tylko w Polsce. Na początku tygodnia brat opowiadał mi, jak w taksówce w Anglii jadąc z zakupami zaczepił go kierowca słowami – My friend! Where did you get this?!

Zobacz też: Deloitte i Huawei pokazują jak sieć 5G pomaga w walce z Koronawirusem

O rozwagę w kupowaniu papieru toaletowego apelował w końcu nawet Arnold Schwarzenegger:

Sprawdź czy masz odpowiednie zapasy

Na fali popularności papieru toaletowego powstała specjalna strona internetowa, która pozwoli obliczyć, czy posiadamy odpowiednie zapasy.

Przelicza ona liczbę domowników, posiadanych rolek, wizyt w toalecie oraz średnio zużywanych listków papieru. W rezultacie dostajemy informację, na ile dni wystarczą nam nasze zapasy.

Kalkulator znajdziecie pod tym adresem. Tylko pamiętajcie o rozwinięciu opcji zaawansowanych! Inaczej źle policzycie i zostaniecie z ręką… w nocniku.

Nie znasz Internetu? To nie problem

Jeśli nie znasz angielskiego, to jest na to proste rozwiązanie. Kalkulator jest też dostępny w języku polskim pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News