Reklama
aplikuj.pl

Paramount zmienia daty premier. Kiedy zobaczymy Ciche miejsce 2?

Ciche miejsce, Ciche miejsce 2, Ciche miejsce 2 premiera, John Krasinski, Emily Blunt

Z powodu pandemii koronawirusa większośc wytwórni filmowych odwołała lub przesunęła premiery z najbliższych miesięcy. Teraz Paramout Pictures ustala nowe daty i zmienia harmonogram. Sprawdźcie kiedy możemy spodziewać się premiery Cichego miejsca 2.

Rok 2020 będzie bardzo trudny dla branży filmowej. Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie kin i wstrzymanie prac na planach zdjęciowych. Dotyczy to nie tylko filmów, ale również seriali. Każdego dnia wytwórnie ponoszą ogromne straty, podobnie jak właściciele kin. Nie wiemy jak długo ta sytuacja potrwa, ale możemy się spodziewać, że nawet po jej zakończeniu bardzo długo nie wrócimy do normalności.

CZYTAJ TEŻ: Greenland – zobacz jak komety niszczą Ziemię na zwiastunie filmu katastroficznego

Obecnie studia filmowe dokonują zmian w harmonogramach swoich premier. Filmy, które miały debiutować w kinach od marca do czerwca są w większości odwołane. Bardzo ciężko jest ustalić datę, bo nikt nie wie kiedy kina będą mogły być ponownie otwarte. Oczywiście trzeba brać też pod uwagę fakt, że zaraz po otwarciu niewiele ludzi zdecyduje się pójść na film w obawie o swoje bezpieczeństwo. Dlatego powoli zaczynają się zmiany również w premierach lipcowych. Musimy też pamiętać, że studia mają określony harmonogram najczęściej na rok naprzód, dlatego zmiany nie będą dotyczyć tylko premier z tego roku. Zwłaszcza, że prace na planie zostały wstrzymane.

Paramount Pictures zaczął wprowadzać zmiany w swoim kalendarzu. Na pierwszy ogień poszła kontynuacja horroru Ciche miejsce 2, który miał wejść do kin 20 marca. Nową premierę ustalono na 4 września 2020 roku. Mamy nadzieję, że to na tyle odległy termin byśmy bez obaw mogli wybrać się na seans. Kolejnym filmem jest SpongeBob Film: Na ratunek. Jego premierę przełożono z 22 maja na 31 lipca. To dość optymistyczne założenie ze strony Paramount, zwłaszcza, że wcześniej Sony przełożyło Morbiusa, który właśnie wtedy miał wejść do kin.

Ostatnim filmem, który został przeniesiony jest The Tomorrow War z Chrisem Prattem w roli głównej. Na dużym ekranie mieliśmy zobaczyć go 25 grudnia. Nowa data nie została wyznaczona, ale mówi się o połowie przyszłego roku. Opóźnienie wynika zapewne z faktu, że film nie został jeszcze skończony, choć to tylko nasze domysły.

Spodziewamy się, że w najbliższych tygodniach o takich zmianach będziemy pisać sporo, dlatego śledźcie nasze newsy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News