Reklama

Parasolka Xiaomi nie tylko ochroni przed deszczem, ale i oświetli drogę

Parasolka Xiaomi nie tylko ochroni przed deszczem, ale i oświetli drogę

Xiaomi coraz śmielej wkracza w różne dziedziny naszego życia. Tym razem postanowiło zaoferować nam urządzenie dwa w jednym – parasolkę z wbudowaną latarką – UREVO Umbrella.

Ochrona przed deszczem i ciemnością, czyli parasolka Xiaomi

Zarówno parasolki jak i latarki są dostępne w ofercie producenta już od jakiegoś czasu. Tym razem jednak Xiaomi postanowiło połączyć je ze sobą tworząc UREVO Umbrella. Jest to produkt odporny na zamoczenie, ale również wyposażony w obracane światła LED, które oświetlą nam drogę podczas przechadzek w deszczowe wieczory. Nie jest to jednak parasolka tylko na pochmurne dni, bo tkanina, z której ją wykonano chroni także przed słońcem dzięki współczynnikowi ochrony do UPF50+.

Czytaj też: InPost pozwoli wydłużyć czas odbioru przesyłki w aplikacji

Xiaomi wyposażył UREVO w trzy lampy LED o wysokiej jakości i zasięgu do 10 metrów. Można dostosowywać ich kąt nachylenia, dzięki czemu z łatwością oświetlimy drogę przed sobą. Dodatkowo producent zadbał o zautomatyzowanie procesu otwierania parasolki, wystarczy nacisnąć przycisk i parasolka jest w pełni gotowa do chronienia nas przed deszczem. A jeśli jej już nie potrzebujemy naciskamy przycisk ponownie i UREVO sama się składa.

Będąc już przy mechanizmie składania, warto wspomnieć, że parasolka Xiaomi oferuje składanie odwrotne. Zgromadzona na niej woda (dzięki powłoce hydrofobowej i tak nie będzie jej dużo) nie zamoczy nam rąk czy miejsca, na które ją odłożymy.

Czytaj też: Twitter pozwoli wybrać konkretnych odbiorców tweetów

Cena? 69 juanów, czyli jakieś 40 złotych. Jest to więc bardzo niski koszt jak za tyle udogodnień.