WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Pekao S.A. jako pierwszy wprowadza możliwość założenia konta firmowego na selfie

Pekao S.A. jako pierwszy w Polsce wdrożył prosty, wygodny i krótki sposób na założenie konta firmowego dla mikroprzedsiębiorców. Wystarczy, że takie osoby zrobią sobie selfie i nie muszą podjeżdżać do oddziału banku.

Usługa dostępna jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Czas założenia konta wynosi w sumie zaledwie 10 minut. Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w pionie bankowości detalicznej Banku Pekao S.A., mówi:

To duża innowacja i kolejny dowód wkraczania naszego banku w cyfrowy świat. Wiemy, że dla mikroprzedsiebiorców ważny jest czas i minimum formalności. Dlatego czas otwarcia produktów firmowych w Pekao skrócono do 10 minut. Nowy proces został bardzo dobrze przyjęty przez klientów i doradców bankowych. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających mikroprzedsiebiorców.

Czytaj też: Jak sieć 5G zmieni telewizję, energetykę i górnictwo?

Dodatkowo przedsiębiorcy mogą zyskać nawet 600 zł w akcji promocyjnej „600 zł na dobry start z Pekai”. 200 zł jest za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznesu, 200 zł za umowę na terminal płatniczy i 200 zł za skorzystanie z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej.

Czytaj też: Huawei przebije oczekiwania dotyczące dostaw smartfonów

Źródło: Materiały prasowe