Reklama

Pendrive Kingston DataTraveler microDuo, kończy problemy USB nawet w smartfonie

Pendrive Kingston DataTraveler microDuo

Znacie ten problem, kiedy próbujecie wpiąć pendrive się nie do swojego sprzętu, a ten nie ma odpowiedniego portu? Ja też nie, ale coś czuję, że byłby to dobry wstęp do reklamy dwóch pendrive DataTraveler microDuo firmy Kingston.

DataTraveler microDuo, czyli dwa interfejsy w jednym

Kingston ujawnił swoje dwa najnowsze pendrive DataTraveler microDuo, które zapewniają szeroką kompatybilność wszystkim tym, którzy korzystają na raz ze starszych i nowszych urządzeń. Stąd obecność w jednym pendrive podwójnych złączy USB. W jednym przypadku mowa o USB-A i USB-C, a w drugim USB-A oraz microUSB.

Czytaj też: Wyciekły zdjęcia nowej karty Radeon RX 6900XT
Czytaj też: SK hynix przejmie dział pamięci NAND od Intela
Czytaj też: Zobaczcie zdjęcie Ryzen 5000

DataTraveler Duo występuje w wersji microDuo 3C oraz microDuo 3.0 G2, z czego ta pierwsza jest standardowym pendrive, który może wystąpić w 32 i 64 GB wersji pojemności, zapewniając prędkość odczytu do 100 MB/s na obu portach.

Czytaj też: AMD dodaje Far Cry 6 do Ryzenów 5000
Czytaj też: Ryzen 5000 na płytach MSI X470 i B450? Producent odpowiada
Czytaj też: Pierwszy benchmark AMD Ryzen 5 5600X

DataTraveler microDuo 3.0 G2, to już inna para kaloszy, bo ten pendrive jest przeznaczony do smartfonów i tabletów z systemem Android, które obsługują USB OTG (On-The-Go). Można go podpiąć do portów ładowania w celu szybkiego i łatwego przesyłania plików między urządzeniami mobilnymi i komputerami.