Reklama

Pierścień ArcX umożliwi Wam używanie smartfonu podczas ćwiczeń

Pierścień ArcX, ArcX, ArcX Sports Ring

Koniecznie potrzebujecie kontroli nad swoim smartfonem podczas ćwiczeń angażujących obie dłonie? W tym celu powstał pierścień ArcX.

ArcX Sports Ring zmierza na CES 2021

Pierścień ArcX jest niczym innym, jak prostym pierścieniem wykonanym z silikonu, który na jednej powierzchni zyskał kombinację joysticka/przycisku. Zakłada się go na palec wskazujący i obsługuje kciukiem tej samej dłoni, dzięki czemu obie dłonie użytkownika mogą pozostać zaangażowane w ćwiczenie.

Czytaj też: Opaska OnePlus. Firma pokazała kawałek nowego produktu
Czytaj też: OnePlus Band. Rzuci Xiaomi Mi Band na kolana?
Czytaj też: Promocja Samsunga. Rozdają oświetlenie… Philipsa

Połączenie jest realizowane za pośrednictwem Bluetooth nie tylko ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji, ale też głośnikami, inteligentnymi okularami, czy kamerami. Oczywiście nie liczcie na to, że pierścień ArcX umożliwi Wam odpisanie elaboratu narzekającej drugiej połówce – sprawdzi się bardziej jako prosty kontroler odtwarzacza muzyki, stopera, czy połączeń telefonicznych.

Ten gadżet może pochwalić się certyfikacją IP67, gwarantującą wytrzymanie zanurzenia w wodzie przez dłuższy czas. Bateria w ArcX wystarcza z kolei na pięć dni typowego użytkowania, zmuszając nas do regularnego ładowania.

Czytaj też: Wygląd Apple Watch 7 zaskoczy najbardziej Touch ID
Czytaj też: Prototyp Apple Watch był obrzydliwy jak tylko się da
Czytaj też:
Zegarek Excalibur Spider Huracan STO, czyli coś do pary z nowym Lamborghini

Warto zaznaczyć, że pierścień ArcX może się też znaleźć np. na kierownicy roweru, a na Waszym palcu może znaleźć się za 99$, o ile nie zapomnicie o tym gadżecie, którego produkcja powinna rozpocząć się w przyszłym miesiącu, a wysyłka ruszyć w maju.