Reklama
aplikuj.pl

Zegarek Excalibur Spider Huracan STO, czyli coś do pary z nowym Lamborghini

Zegarek Excalibur Spider Huracan STO, Excalibur Spider Huracan STO, zegarek Excalibur Spider, zegarek Lamborghini Huracan STO

Sparowanie unikalnego zegarka z nowym samochodem sportowym, to przyjemność tylko dla nielicznych i nie inaczej jest w przypadku zegarka Excalibur Spider Huracan STO, czyli model z myślą o Lamborghini Huracan.

Zegarek Excalibur Spider Huracan STO

Premiera Lamborghini Huracan STO, czyli wyścigowego samochodu na drogi miała miejsce przed kilkunastoma dniami, więc nie czekaliśmy długo na sam zegarek. Ten został wykonany przez szwajcarskiego zegarmistrza Roger Dubuis, który postanowił, że na świat wypuści tylko 88 egzemplarzy w cenie ponad 200000 zł każdy.

Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: Biurkowy zegarek Batmobil, to wyjątkowa replika za ponad 100000 zł
Czytaj też: Marzy się Wam ciekawy zegarek? Sprawdźcie Jupiter firmy Ziiiro

W Excalibur Spider Huaracan STO najwięcej zdecydowanie robi połączenie charakterystycznych dla supersamochodu barw Blue Laufey i California Orange.

Czytaj też: Warty fortunę zegarek z silnikiem W16 Bugatti
Czytaj też: Zegarek za 2,2 miliona złotych Twin Turbo Furious inspirowany Bugatti
Czytaj też: Zegarek Garbage zawalczy z elektronicznymi śmieciami

Automatycznym mechanizmem skrywającym się pod obudową z włókna węglowego z gumowymi wstawkami i czarną tytanową kopertą, jest RD630 z motywem plastra miodu. Jego serducho zwieńczone kamieniem jest ustawione pod kątem 12 stopni na samej górze tarczy.