Reklama

Pierwsze słuchawki TWS Honora. Co obiecują Earbuds 2 SE?

słuchawki TWS Honora, Earbuds 2 SE, Honor Earbuds 2 SE,, specyfikacja Earbuds 2 SE

Po rozdzieleniu się Honora z Huaweiem oficjalnie można powiedzieć, że ogłoszone właśnie przez tego pierwszego Earbuds 2 SE, to wyjątkowe, bo pierwsze słuchawki TWS Honora. Czy marka zaszalała, akcentując to wysoką ceną i możliwościami, czy może postawiła na niższą półkę, która wybacza więcej? O tym poniżej.

Słuchawki TWS Honora zaprezentowane

Nowe Honor Earbuds 2 SE są już dostępne w sprzedaży w Chinach w białym oraz czarnym kolorze. Słuchawki zostały wycenione na 469 juanów, czyli w przeliczeniu na nasze to około 275 złotych. Wydaje się być to rozsądna cena, ale jak wpłynie ona na ich możliwości?

Czytaj też: Samsung Galaxy Buds Pro – idealny kompan nie tylko do słuchania muzyki

Earbuds 2 SE oferują aktywną redukcję szumów (ANC) dzięki dwóm dedykowanym mikrofonom. Tryb otoczenia z kolei pozwoli nam słyszeć kogoś lub coś bez wyjmowania słuchawek. Samo brzmienie zapewnia 10 mm przetwornik z polimerowego kompozytu, a charakteru nadaje mu specjalna struktura słuchawek oraz precyzyjne dostrojenie samej membrany.

Czytaj też: Huawei wprowadza na rynek nowe urządzenia – Watch 3, FreeBuds 4 i MateBook 14 2021

Słuchawki Earbuds 2 SE wyglądają podobnie do Huawei FreeBuds 4i, a ich specyfikacja jest nawet do siebie nawzajem zbliżona. Cena zresztą też. Wracając jednak do modelu Honora, to oferują one Bluetooth 5.2 oraz baterię 55 mAh, która zasila każdą ze słuchawek. Etui ładuje już obie z nich ze swojego wbudowanego 410 mAh ogniwa. Sama wytrzymałość baterii jest szacowana na 10 godzin, natomiast z etui ładującym czas ten przedłuża się do 32 godzin, choć włączenie ANC skraca ten peirwszy czas, umożliwiając nam korzystanie ze słuchawek przez 7,5 godziny na jednym łądowaniu.