WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwsze zdjęcie atrakcji Gwiezdne Wojny: Galaxy’s Edge

Sokół Millenium gotowy do startu. Po dwóch latach budowy gwiezdnowojenna atrakcja Disneylandu szykuje się do otwarcia. Zobaczcie pierwsze zdjęcie atrakcji Gwiezdne Wojny: Galaxy’s Edge.

Podczas wizyty w Galaxy Edge  będzie można wsiąść do kultowego Sokoła i wznieść się w przestrzeń kosmiczną u boku Chewiego. Odwiedzający park będą mogli wcielić się w jedną z trzech ról na statku i wykonać tajną misję dla ruchu oporu. Podobno sukcesy i niepowodzenia graczy dokładnie określą, jak przebiegnie historia Szlaku Przemytników.

Sokoła Millenium oparto na wersji, która pojawia się w najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Sama historia rozgrywana w Gwiezdne Wojny: Galaxy’s Edge ma miejsce właśnie w tym czasie. Przedstawia życie w Black Spire Outpost, mieście granicznym na planecie Batuu.

Oto pierwsze zdjęcie atrakcji Gwiezdne Wojny: Galaxy’s Edge

Pierwsze zdjęcie atrakcji Gwiezdne Wojny: Galaxy's Edge

Szlak Przemytników to nie jedyna większa atrakcja Galaxy’s Edge. Drugą jest Rise of the Resistance, gdzie znajdziemy w samym środku walk między Rebelią a Najwyższym Porządkiem. Dodatkowo odwiedzający będą mogli napić się niebieskiego mleka i innych napojów w stylu Gwiezdnych Wojen i odwiedzić rynek Batuu.

Gwiezdne Wojny: Galaxy’s Edge zostanie otwarte w Disneylandzie w Anaheim w Kalifornii latem 2019 roku.

Czytaj też: Fani chcą uratować Starka! Błagają NASA i Elona Muska o pomoc

Źródło:  digitaltrends.com