WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwsze zdjęcie Patricka Stewarta powracającego do roli kapitana Picarda

CBS All Access pokazał w końcu nie tylko logo nadchodzącego serialu Star Trek. Przede wszystkim zaprezentował pierwsze zdjęcie Patricka Stewarta powracającego do roli kapitana Picarda. Ogłosił też, że produkcja będzie nosiła nazwę Star Trek: Picard.

Czytaj też: Nawet nauka tłumaczy to, jak głupia była śmierć smoka w Grze o Tron

Podczas nowojorskiego Upfronts, CBS All Access zaprezentował pierwsze spojrzenie na powrót Patricka Stewarta do swojej legendarnej roli kapitana USS Enterprises, Jeana Luca Picarda. Ogłoszono, że seria będzie zatytułowana Star Trek: Picard i pokazano oficjalne logo. Na zdjęciu Patrick Stewart nosi charakterystyczny, dobrze znany fanom, mundur Gwiezdnej Floty.

Pierwsze zdjęcie Patricka Stewarta powracającego do roli kapitana Picarda

Showrunnerem serialu jest Alex Kurtzman (scenarzysta W ciemność. Star Trek), a scenarzystką pilot ai drugiego odcinka Hanelle Culpepper (Star Trek: Discovery). Fabuła na razie nie jest znana. Wiemy tylko, że historia będzie krążyć wokół starzejącego się Picarda. Po zniszczeniu planety Romulus Picard powraca z emerytury, by zaoferować swoją wiedzę Gwiezdnej Flocie.

Więcej informacji powinniśmy dostać już niedługo, zapewne wraz z pierwszym zwiastunem serialu. Jeszcze nie podano oficjalnej daty premiery, ale podobno ma ona odbyć się jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Zobaczcie psychodeliczny plakat promujący trzeci sezon serialu Legion

Źródło: comicbookmovie.com