WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Pierwszy pokaz iPhone 12 na żywo… w telewizji śniadaniowej

Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć iPhone 12 w rękach kogoś kto nie pracuje dla Apple. I stało się w to porannym, amerykańskim programie.

Apple poszło z iPhone 12 w bardzo spokojną ewolucję. Urządzenie trafi do fanów produktów Apple, którzy chcą sprawdzonych rozwiązań. Można się naśmiewać się z tego, że jedyną innowacją jest niebieski kolor i MagSafe, ale być może tego typu rzeczy trafią do konsumentów.

Czytaj też: Jak wypada wydajność Huawei Kirin 9000?
Czytaj też: vivo zmierza do Polski. Czego możemy się spodziewać?
Czytaj też: Wyciekła specyfikacja słuchawek OnePlus Buds Z

iPhone 12 nie w rękach Apple

iPhone 12 jest tak zwykły, że po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć w innym materiale niż takim od Apple w amerykańskiej, porannej teleiwzji. W programie możemy posłuchać o tym co wprowadza nowe urządzenie. Tak, niebieski kolor i MagSafe.

Czytaj też: Jak będzie wyglądać OnePlus Nord w specjalnej edycji?
Czytaj też: Czy Poco szykuje kolejnego smartfona?
Czytaj też: Nowe informacje dotyczące Redmi Note 10

Kiedy większa rewolucja w smartfonach?

Zdaje się, że jeszcze długo poczekamy na większe zmiany w smartfonach. Nie dość, że nowe rozwiązania w postaci składających się telefonów dalej wyglądają jakby były prototypami i kosztują zdecydowanie zbyt dużo to jeszcze mamy pandemię, która zdecydowanie nie sprzyja na pracy nad nowymi technologiami. No więc zostaje nam to co zawsze – większe baterie, lepsze aparaty… być może dlatego rośnie sprzedaż smartwachy i tabletów? Chcemy czegoś nowego?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News