WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwszy zwiastun To: Rozdział 2. Przerażający klaun powraca

Warner Bros. wydając pierwszy zwiastun To: Rozdział 2 chce przyprawić widzów o koszmary. Trwające prawie trzy minuty wideo wprowadza niepokojący nastrój i przybliża historię Morderczego Klauna Pennywise’a.

Czytaj też: Alec Holland i Abby Arcane na oficjalnych plakatach ze Swamp Thing

Ekranizacje książek Stephena Kinga cieszą się niesłabnącą popularnością. Jedne są lepsze, inne gorsze, ale zawsze mają rzesze oddanych fanów. W ostatnich latach największy sukces odniósł film To, a raczej jego pierwsza część z 2017 roku. Produkcja szybko stała się najbardziej dochodowym horrorem w historii.

Warner Bros. publikując pierwszy zwiastun To: Rozdział 2 pokazuje, że sequel może być równie dobry, a może lepszy od poprzedniej części. Wideo nie pokazuje zbyt wiele, przez większość czasu widzimy dorosłą Beverly (Jessica Chastain), która powraca po latach do Derry i odwiedza swój dawny dom. Wkrótce okazuje się, że staruszka, która otwiera jej drzwi ma związek z Morderczym Klaunem. Nie jest też taka miła, jak mogłoby się wydawać.

Zobaczcie sami

Oczywiście zwiastun pokazuje nam ujęcia z resztą dorosłej obsady i Pennywise’em. Mamy też krótką migawkę ze sceny, która rzekomo ma sprawić, że To: Rozdział 2 będzie najbardziej krwawym filmem w historii. Trzeba przyznać, że zwiastun jest niepokojący dzięki czemu produkcja zapowiada się naprawdę intrygująco.

Pierwszy zwiastun To: Rozdział 2. Przerażający klaun powraca

W roli Pennywise’a ponownie zobaczymy Billa Skarsgarda. Na ekranie pojawią się m.in.: Teach Grant jako Henry Bowers, dorosła wersja postaci granej wcześniej przez Nicholasa Hamiltona, a także Xavier Dolan jako Adrian Mellon, Will Beinbrink  jako Tom Rogan i Jess Weixler jako Audra Phillips.

Polska premiera filmu To: Rozdział 2 już 6 września.

Czytaj też: HBO pokazuje pierwszy zwiastun serialu Watchmen

Źródło: comicbookmovie.com