WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

HBO pokazuje pierwszy zwiastun serialu Watchmen

HBO pokazuje pierwszy zwiastun serialu Watchmen

Po długim oczekiwaniu HBO w końcu opublikowało zwiastun serialu Watchmen. I choć nie zdradza nam wiele, daje wskazówki czego możemy spodziewać się po adaptacji  klasycznego komiksu.

Czytaj też: Kolejny zwiastun X-Men: Dark Phoenix pokazuje nowy materiał z filmu

Gra o Tron niedługo dobiegnie końca. Wiemy, że HBO pracuje już nad prequelami rozgrywającymi się w świecie wykreowanym przez George’a R. R. Martina, jednak trochę zajmie zanim będziemy mogli je zobaczyć. A w międzyczasie potrzebny jest kolejny hit. To właśnie Watchmen ma zając lukę po Grze o Tron. Czy ma szansę?

Zobaczcie pierwszy zwiastun serialu Watchmen

Nad serialem pracuje Damon Lindelof. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr. i  Yahya Abdul-Mateen II. A także: Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing i James Wolk.

Na razie nie wiele wiadomo na temat samej fabuły. Zwiastun pokazuje nam Ozymandiasza i grupę fanatyków inspirujących się Rorschachem. Pokazano również policjantów w żółtych maskach, które znamy z wczesnych grafik promocyjnych. Lindelof zapewnia, że Watchmen nie będzie ekranizacją komiksu, tylko będzie się w nim w luźny sposób inspirował. Pozostaje więc czekać albo na pełny trailer, albo chociaż na opis fabuły.

Watchmen na HBO zadebiutuje jesienią, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Czytaj też: Zobaczcie psychodeliczny plakat promujący trzeci sezon serialu Legion

Źródło: comicbookmovie.com