Reklama
aplikuj.pl

Pixel Watch znów pojawia się na zdjęciach. Tym razem pozuje na nadgarstku

Pixel Watch przecieka. Ktoś zapomniał go w restauracji...

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o wtopie, jaką popełnił jeden z testerów Pixel Watch. Zegarek został bowiem zgubiony w jednej z restauracji, dzięki czemu do sieci trafiło sporo jego zdjęć. Tym razem możemy zobaczyć, jak urządzenie prezentuje się na nadgarstku, czyli tam, gdzie jego miejsce.

Kolejne zdjęcia Pixel Watch to nie wszystko, co wyciekło do sieci. Pojawiły się również informacje o cenach

Od wielu miesięcy sporo się mówi o smartwatchu Google, który podobno ma zostać zaprezentowany już w maju. Szczegółowa specyfikacja cały czas nie jest nam znana, a przez to, że zapomniany w restauracji egzemplarz był jedynie wersją testową, bez wgranego systemu operacyjnego, nie można było nawet sprawdzić grubości ramek czy pełnego zasięgu wyświetlacza. Wiemy więc na pewno, że urządzenie da się ładować przewodowo i bezprzewodowo, a także że ekran jest zakrzywiony, zaś spód koperty wykonano z metalu. Są też dwa fizyczne przyciski obok korony. 

Nowy przeciek ujawnia nam, że cena Pixel Watch ma oscylować w okolicy 300-400 dolarów. Smartwatch będzie działał pod kontrolą WearOS 3.1, a na rynek trafi w dwóch rozmiarach i czterech wariantach kolorystycznych silikonowych pasków.

Zdjęcia, które widzicie powyżej pokazują natomiast zegarek na ręce, są też ujęcia pod różnymi kątami. Technicznych szczegółów nam to co prawda nie zdradza, ale przynajmniej konstrukcja nie jest dla nas żadną tajemnicą.