Reklama
aplikuj.pl

The Elder Scrolls Online Firesong przedstawi historię druidów

the elder scrolls online

Chrońcie Dziedzictwo Bretonów i zakończcie całoroczną przygodę w The Elder Scrolls Online Firesong. Aktualizacja podstawowej wersji gry są już dostępne na PC/Mac, a na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5 pojawią się 15 listopada.

The Elder Scrolls Online Firesong to opowieść o druidach

Odkryjcie zupełnie nową strefę oraz starożytne historie druidów z Systres, a następnie zmierzcie się z lordem Ascendant w ostatniej części całorocznej przygody Dziedzictwa Bretonów.

Nieokiełznana wyspa Galen, dom druidzkich kręgów archipelagu Systres, jest pogrążona w chaosie. Bretońskie miasto Vastyr cierpi z powodu ciągłych najazdów piratów Dreadsail, a Firesong Circle rozpoczęło wojnę pomiędzy druidami Systres.

W tym nowym DLC fabularnym wyruszycie do serca nowej, pierwotnej strefy, pomożecie szlachcicom z Society of the Steadfast i rodu Mornard, a następnie odkryjecie siły i motywy stojące za chaosem, który pogrążył całą wyspę i rozprzestrzenia się na cały Systres.

Czytaj też: Cena i data premiery PlayStation VR2 oficjalnie ujawniona!

To nowe DLC zawiera też dodatkowe zadania, które możecie odblokować zaliczając główne serie zadań Firesong oraz rozdziału High Isle. W tych dodatkowych przygodach doprowadzicie do końca całoroczną sagę Dziedzictwa Bretonów i raz na zawsze rozprawicie się z lordem Ascendant.

Pierwotna i dzika, wyspa Galen była od wieków ojczyzną druidów z Systres. W tej nowej strefie będziecie mieli okazję odkrycia świata innego niż ten znany z rozdziału High Isle, pełnego tajemniczych wyspowych dżungli i niebezpiecznych rzek lawy.

W tej nowej strefie będziecie mieli okazję dokładnie poznać zwyczaje druidów z Systres i ich związki z Bretonami z High Isle i Tamriel. Z miasta Vastyr, bastionu „cywilizacji” w tej niezbadanej krainie, wyruszycie w dzikie ostępy i odkryjecie mnóstwo nowych wyzwań, w tym nowe Delves, wędrownych bossów światowych, Volcanic Vents i osobne zadania oraz wątki fabularne.

36. aktualizacja The Elder Scrolls Online

Wraz z DLC Firesong wydana zostanie 36. aktualizacja podstawowej wersji gry, bezpłatna dla wszystkich graczy w ESO. Zawierać ona będzie lokalizację w języku chińskim uproszczonym, a także szereg zmian w balansie, poprawek błędów i nowych funkcji. Wśród nowych elementów znajdzie się możliwość umieszczania niepowtarzalnych znaczników celów na wrogach (dzięki czemu polepszy się możliwość koordynacji działań z sojusznikami), opcja dostępności „tekst-na-mowę”, możliwość ukrywania chowańców klasy w miastach i miasteczkach (wasza stacja rzemieślnicza nie będzie już blokowana przez niepożądany tyłek niedźwiedzia!) oraz szereg ulepszeń systemu domostw.

Czytaj też: Co w DLC do Elden Ring? Gracze przeszkują pliki gry

W szczególności, wśród ulepszeń systemu domostw pojawi się możliwość tworzenia połączeń z czatem w waszych domach, większa widoczność w czyim domu aktualnie się znajdujecie i ile osób jest z wami, możliwość zobaczenia listy mebli w domu i przełączania poszczególnych elementów klawiszem Tab oraz ulepszone umieszczanie stek różnych ozdób ściennych.