Reklama
aplikuj.pl

Oficjalny plakat Axon 30 5G. ZTE szykuje nową kamerę pod aparatem

plakat Axon 30 5G, aparat pod ekranem firmy Visionox, Axon 30 5G, Axon 30 5G apart pod ekranem

Firma ZTE ewidentnie chce sprawić, żeby aparaty pod ekranem stały się kolejnym trendem tak jak te w formie „dziury”, czy łezki. Zapoczątkowała to modelem Axon 20 5G i rozwinie kolejną iteracją tej serii. Dziś plakat Axon 30 5G nam o tym przypomniał.

Oficjalny plakat Axon 30 5G zaprezentowany

Producent nie zdradził nam, kiedy dokładnie odbędzie się premiera nowego Axon 30 5G. Wskazuje się jednak na 22 lipca, ponieważ prezes ZTE ogłosił jakiś czas temu, że w tym miesiącu zostanie zaprezentowane nowe urządzenie. Od razu na myśl przychodzi smartfon Axon 30 5G zaprezentowany właśnie na oficjalnym plakacie.

Czytaj też: Rendery i specyfikacja Realme GT Master Edition ujawniona

Smartfon Axon 30 5G ma otrzymać ukryty pod wyświetlaczem aparat Visionox drugiej generacji. Firma Visionox poprawiła swój CUD, czyli camera under display drugiej generacji na tyle, że zachęciła ZTE do stworzenia kolejnego modelu. Nowa kamera ponoć posiada zupełnie nowe rozłożenie pikseli, dzięki czemu może pochwalić się wyższą jakością. Mało tego, dużo wcześniej pojawiły się informacje, że gęstość pikseli w obszarze aparatu z 200 ppi wzrośnie do 400 ppi, dzięki czemu ten będzie mniej widoczny, a fotografie – ostrzejsze.

Czytaj też: Pokaz Galaxy Watch4 Classic Samsunga z każdej strony

ZTE Axon 20 5G

Producent zadbał ponoć także o zwiększenie częstotliwości odświeżania ekranu względem Axon 20 5G, ponieważ ma ona z 90 Hz wzrosnąć do 120 Hz. Pomimo tego wiemy już nic o nadchodzącym Axon 30 5G. Wiemy jednak, że jego rodzeństwo, czyli Axon 30 Pro i Axon 30 Ultra oferuje układ Snapdragon 888, dużą pojemność baterii z obsługą szybkiego ładowania (55 W lub 66 W), ekran o przekątnej 6,67 cala oraz główny aparat na tyle o rozdzielczości 64 Mpx.