Reklama
aplikuj.pl

Pokaz Galaxy Watch4 Classic Samsunga z każdej strony

klasyczny smartwatch Samsunga, Galaxy Watch4 Classic, Watch4 Classic, Samsung Galaxy Watch4 Classic, specyfikacja Galaxy Watch4 Classic, wygląd Galaxy Watch4 Classic, rendery Galaxy Watch4 Classic

Premiera nowych smartwatchów Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Dziś możemy obejrzeć dokładny pokaz Galaxy Watch4 Classic, czyli tego „klasycznego modelu”, który… no właśnie. Który co dokładnie ma do zaoferowania?

Pokaz Galaxy Watch4 Classic. Co przygotował dla nas Samsung?

Tak jak się spodziewaliśmy, w sierpniu, a dokładniej mówiąc 11 sierpnia podczas wydarzenia UNPACKED zostaną zaprezentowane dwa składane smartfony (Z Fold3 i Z Flip3), słuchawki Buds2 oraz smartwatche z serii Watch4 firmy Samsung. My tymczasem skupimy się klasycznym modelu z serii Watch4, którego dokładny wygląd został właśnie przedstawiony na krótkich filmikach.

Czytaj też: Pierwszy telefon Dizo na zwiastunie. Co szykuje marka Realme?

Co prawda widzieliśmy już statyczne rendery Galaxy Watch4 Classic, ale udostępnione gify dają nam jeszcze lepsze wyobrażenie o nadchodzącym smartwatchu. Otrzymał on obracany pierścień oraz dwa przyciski umieszczone po prawej stronie. System montowania i demontowania opasek wydaje się prosty i przyjemny, a przede wszystkim niewymagający żadnych narzędzi, ale to zmusza nas do wybierania tylko tych od Samsunga.

Czytaj też: Firma ogłosiła nowe wsparcie smartfonów OnePlus

Czytaj też: Premiera Tone Free DFP8W od LG. Nowe słuchawki z UVnano

Galaxy Watch4 Classic będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, które możecie zobaczyć powyżej. Dwa warianty oferują metaliczny kolor koperty, podczas gdy ten w odcieniu Black wykańcza ją na ciemniejszy kolor. Na spodzie smartwatcha można dostrzec czujnik, który mierzy nasz puls oraz poziom tlenu we krwi (SpO2), a co ciekawe, na jego pokładzie ma też ponoć znaleźć się czujnik rodem z inteligentnych wag, bo BIA (Bio-electrical Impedance Analysis), zapewniający informacje co do składu ciała pod kątem mięśni i tłuszczu.

Czytaj też: Instagram nie będzie już aplikacją do udostępniania zdjęć

Model Galaxy Watch4 Classic ma być dostępny w rozmiarze 42 mm i 46 mm, których cena wyniesie kolejno 470-500 euro (około 2120-2260 złotych) oraz 500-530 euro (około 2120-2390 złotych).