WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Plan rozwoju Battlefield V na 2019 rok

Im więcej gier-usług z myślą o wieloletnim wsparciu, tym więcej takich oto infografik, które jasno wskazują społeczności, co czeka ich grę w następnych miesiącach. Tym razem to DICE na czele z Electronic Arts ujawnili plan rozwoju Battlefield V na praktycznie cały 2019 rok.

Według poniższej grafiki już 25 marca Battlefield V otrzyma aktualizację udostępniającą “Próbę Ognia”, czyli trzeci rozdział Teatrów Wojny wraz z trybem Battle Royale. Nieco później, bo dopiero w kwietniu dostaniemy z kolei nowe misje w ramach Combined Arms, ale to maj wygląda najciekawiej dla uwielbiających tradycyjną rozgrywkę graczy, ponieważ wtedy pula map wzbogaci się o śródziemnomorski klimat w mapie Mercury (nawiązującej do operacji Merkury).

Wakacyjne szaleństwo rozpocznie premiera trybu Outpost oraz start rozdział Defying the Odds (już czwarty) z mapą Marita oraz jakąś tajemniczą w miejskich klimatach. Całe plany DICE wieńczy aktualizacja w ramach Rozdziału V, której szczegółów studio niestety nie zdradziło. Należy przy tym pamiętać, że powyższa infografika może nie dojść do skutku przy ewentualnych opóźnieniach.

Czytaj też: Nowa aktualizacja Battlefield V z ulepszeniami Nvidia DLSS

Źródło: EA