Reklama
aplikuj.pl

Wielkie plany Astona Martina na dwa następne lata

Aston Martin DBX, cena Aston Martin DBX, wnętrze Aston Martin DBX, SUV DBX

Aston Martin ma przed sobą dekadę wypełnioną po brzegi sprawdzianami, ponieważ firma nie radzi sobie najlepiej. Teraz musi zwiększyć swoją rentowność i stąd wzięły się te wielkie plany Astona Martina.

Wielkie plany Astona Martina

Aston Martin ma obecnie dwa wyzwania przed sobą – zwiększyć wspomnianą rentowność i zrealizować jakoś swoje przejście na zelektryfikowane układy napędowe. Pierwszy duży krok w tym planie obejmuje wprowadzenie aż 10 nowych pochodnych istniejących modeli.

Czytaj teżElektryczny napęd Mercedesa wkrótce u Aston Martin
Czytaj też: Aston Martin Victor, to jedyny w swoim rodzaju supersamochód marki
Czytaj też: 
Dwa nowe modele Aston Martin na cześć Bonda

Potwierdził to w niedawnym wywiadzie dla The Financial Times Tobias Moers, dyrektor generalny Astona Martina. Chociaż nie ujawniał wielu szczegółów, wyjawił, że w ciągu tych dwóch nadchodzących lat powinniśmy najpierw oczekiwać nowego wariantu SUVa DBX przedstawionego na zdjęciach.

DBX Astona Martina, Aston Martin DBX, szczegóły DBX, pierwszy SUV Astona

Czytaj też: Ktoś chętny na szalenie rzadki model Aston Martin Cygnet?
Czytaj też: 
Mercedes SLR McLaren, Ferrari GTC4 oraz Aston Martin DBS w wyścigu na prostej
Czytaj też: 
Aston Martin ruszył z testami swojego wyjątkowego motocykla

Oczywiście w tym dążeniu do przetrwania na szczycie, Aston Martin nadal będzie korzystał ze wsparcia Mercedes-Benz, który ma aż 1/5 udziałów w Astonie. Współpraca między dwoma producentami samochodów będzie się pogłębiać, a brytyjska marka będzie polegała na bardziej niestandardowych silnikach AMG, a nie na gotowych jednostkach, jak to jest obecnie.