WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Plany Focus Home Interactive z Sumo Newcastle, Saber Interactive i Asobo Studio

Plany Focus Home Interactive na najbliższą przyszłość zamykają informacje, które nie zainteresują jednak wszystkich, bo mowa jedynie o współpracach oraz ich prawdopodobnych owocach, a nie samych grach. Tak czy inaczej, rzućmy okiem, co do zaoferowania będzie miało Focus Home Interactive.

Czytaj też: Niejasna kwestia crossplayu Borderlands 3

Wszystko to opiera się głównie o szereg nowych współprac, które ten francuski wydawca podjął m.in. z Dontnod Entertainment (twórcy Vampyr i Life is Strange), Saber Interactive (twórcy World War Z), Asobo Studio oraz zdecydowanie najważniejszym studiem Sumo Newcastle (znane z EVE: Valkyrie), a przynajmniej przez wzgląd na plany.

Tak więc, współpraca z Sumo Newcastle ma zaowocować czymś naprawdę wielkim, bo grą oferującą „bezkompromisowe doświadczenie wieloosobowe” w mrocznym i przepełnionym przemocą świecie. Czekamy więc! Zupełnie jak na dwie nowe produkcje od Saber Interactive, które zostaną osadzone w uniwersum Warhammera. W kwestii pozostałych umów Focus Home Interactive pomoże twórcom w wydaniu A Plague Tale: Innocence oraz portów Farming Simulator, Vampyr, i Call of Cthulhu na Switcha.

Czytaj też: Wysyp filmów i zdjęć z serialu Wiedźmin w polskich zamkach

Źródło: Focus Home Interactive