Reklama
aplikuj.pl

Plany Lamborghini na 2021 rok. Nadchodzą dwa modele z V12!

Plany Lamborghini na 2021 rok. Nadchodzą dwa modele z V12!

Jeśli czekaliście na wielkie zapowiedzi Lamborghini w tym roku, to mam dla Was świetną wiadomość. Plany Lamborghini na 2021 rok obejmują bowiem dwa zupełnie nowe modele.

Plany Lamborghini 2021 – czekają nas dwa modele z V12

Chociaż z wypiekami na twarzy czekamy zwłaszcza na następcę Aventadora z silnikiem V12, to są na niego małe szanse. Jednak i tak na rynek wielkimi krokami zmierzają jeszcze dwa nowe Lamborghini z silnikami V12, o czym poinformowała sama firma, wspominając o dwóch nowych produktach „opartych na kultowym V1”.

Czytaj też: Kolejne wyjątkowe Lamborghini Sian dostarczone

Pierwsze Lamborghini Sian w USA, Lamborghini Sian w USA,

Dalsze informacje sugerują, że na rynku zadebiutuje hybrydowy model oparty na Aventadorze i podobny do Sian pod kątem produkcji. Czyżby znów Lamborghini wykorzystało system superkondensatorów do stworzenia łagodnego układu hybrydowego, zasilającego hipersamochód o mocy 830 koni mechanicznych?

Czytaj też: Lamborghini Urus Evo nagrane w testach na drodze

Jeśli chodzi o drugi model, plany Lamborghini mogą objąć najpewniej wersję STO Aventadora, która dołączy do Huracana STO, będącego modelem wyścigowym… ale opracowanym tak, aby mógł wjeżdżać na drogi publiczne. Finalnie jednak nic nie wiadomo, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość.