Reklama
aplikuj.pl

Plany Rockstar Games wobec GTA Online mogą niepokoić

rockstar games, gta online, gta, grand theft auto

GTA Online to tryb znoszący złote jajka. Deweloperzy do dzisiaj są w szoku, ilu graczy przyciągnęli.

Rockstar Games udzieliło niedawno wywiadu, który zdradza trochę planów studia na następny rok życia GTA Online. Czego możemy się spodziewać po przyszłości? Czy gra dalej będzie funkcjonować?

Przedstawiciel studia zdradził, że deweloperzy są zaskoczeni tym, ile osób przyszło do gry po ostatniej aktualizacji z kasynami. Zapewniają oni jednak, że to nie koniec rozwoju. Trudno im się tutaj dziwić, ponieważ po ostatnim darmowym dodatku online mają tylu graczy, że niektóre MMO mogą zazdrościć.

Rockstar ma zawsze plan na rozwój gry rok do przodu. Zaznaczono tutaj jednak, że zawsze może coś się zmienić i nagle polityka firmy się zmieni. Póki co, wiadomo jednak, że gracze kochający gry dla pojedynczego gracza mogą być zaniepokojeni. GTA Online i RDR Online zarabiają tyle, że nie będzie żadnych dodatków fabularnych.

Zastanawia mnie pewna kwestia. Możliwe, że już za mniej niż rok otrzymamy nowe konsole. GTA Online może przez to stracić na popularności, nawet jeśli będzie działała wsteczna kompatybilność. No bo ile można grać w tytuł z poprzedniej generacji? No chyba, że Rockstar planuje wydać… remaster gry zawierający tylko tryb Online. Moje singleplayerowe serce płacze.