WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Platforma Chilli sama osądziła Kevina Spacey

Platforma Chilli sama osądziła Kevina Spacey

Platforma Chilli postanowiła osądzić Kevina Spacey, choć prokuratura nadal nie postanowiła mu ponownych zarzutów, a o rozprawie jeszcze nie słyszeliśmy. Sprawdźcie o co chodzi.

Czytaj też: Doom Patrol – najnowsze zdjęcia zdradzają szczegóły drugiego sezonu

Pod koniec ubiegłego roku sprawę o molestowanie seksualne, którą wytoczono aktorowi Kevinowi Spacey została umorzona z powodu śmierci oskarżyciela. W lipcu 2019 został również oczyszczony z kolejnych zarzutów o naruszenie nietykalności cielesnej. Sprawy nadal za aktorem się ciągną, ale obecnie nie ma żadnego postępowania karnego wytoczonego przeciwko niemu. W Londynie śledztwo trwa, jednak platforma Chilli postanowiła już wydać wyrok.

Ale o co chodzi? Już tłumaczymy. Na platformie Chilli, na czole aktora widnieje napis „PERVERT” czyli zboczeniec. Napis widać na zdjęciu pojawiającym się, gdy chcemy poznać obsadę danej produkcji. Widać to w przypadku House of Card, Baby Driver i kilku innych tytułów z aktorem dostępnych na platformie.

Jesteśmy bardzo ciekawi, dlaczego to właśnie Spacey dostał tę łatkę. Musimy pamiętać, że nadal nie został za nic skazany. Co ciekawe tylko w jego przypadku widzimy ten napis, inni aktorzy oskarżeni, a nawet skazani za molestowanie seksualne nie zostali oznaczeni w ten sposób. Czy to dopiero początek i platforma ma zamiar w ten sposób pokazywać, że wszyscy powinniśmy unikać produkcji z takimi aktorami?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News