Platforma Chilli sama osądziła Kevina Spacey

Kevin Spacey, platforma Chilli, Kevin Spacey oskarżenia, House of Cards

Platforma Chilli postanowiła osądzić Kevina Spacey, choć prokuratura nadal nie postanowiła mu ponownych zarzutów, a o rozprawie jeszcze nie słyszeliśmy. Sprawdźcie o co chodzi.

Czytaj też: Doom Patrol – najnowsze zdjęcia zdradzają szczegóły drugiego sezonu

Pod koniec ubiegłego roku sprawę o molestowanie seksualne, którą wytoczono aktorowi Kevinowi Spacey została umorzona z powodu śmierci oskarżyciela. W lipcu 2019 został również oczyszczony z kolejnych zarzutów o naruszenie nietykalności cielesnej. Sprawy nadal za aktorem się ciągną, ale obecnie nie ma żadnego postępowania karnego wytoczonego przeciwko niemu. W Londynie śledztwo trwa, jednak platforma Chilli postanowiła już wydać wyrok.

Ale o co chodzi? Już tłumaczymy. Na platformie Chilli, na czole aktora widnieje napis „PERVERT” czyli zboczeniec. Napis widać na zdjęciu pojawiającym się, gdy chcemy poznać obsadę danej produkcji. Widać to w przypadku House of Card, Baby Driver i kilku innych tytułów z aktorem dostępnych na platformie.

Platforma Chilli sama osądziła Kevina Spacey

Jesteśmy bardzo ciekawi, dlaczego to właśnie Spacey dostał tę łatkę. Musimy pamiętać, że nadal nie został za nic skazany. Co ciekawe tylko w jego przypadku widzimy ten napis, inni aktorzy oskarżeni, a nawet skazani za molestowanie seksualne nie zostali oznaczeni w ten sposób. Czy to dopiero początek i platforma ma zamiar w ten sposób pokazywać, że wszyscy powinniśmy unikać produkcji z takimi aktorami?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News