Platinum Games pracuje nad czymś czego jeszcze nie było

Platinum Games pracuje nad czymś czego jeszcze nie było

Platinum Games pracuje nad czymś wyjątkowym. Co w planach studia Platinum Games może nas zaskoczyć?

Platnium Games pracuje w tej chwili nad kilkoma grami. Studio zajmuje się np. aż dwoma tytułami ekskluzywnymi dla Nintendo Switch. Mówimy tutaj oczywiście o grach Bayonetta 3 oraz Astral Chain. To jednak nie wszystko, co jest tworzone przez tych deweloperów.

Czytaj też: Project xCloud osiągnął ważny etap rozwoju – pracownicy mają teraz bojowe zadanie

Atsushi Inaba z Platinum Games zdradził, że studio pracuje również nad kilkoma innymi projektami w tym nad czymś, czego jeszcze nigdy nie było. Deweloper jest świadom tego, że takie słowa jest łatwo powiedzieć, a później ciężko spełnić oczekiwania. Wie on również, że wiele firm tak mówi, ale zaznacza, że w tym przypadku naprawdę mowa o czymś zupełnie nowym.

Szczegółów tego projektu jednak nie poznaliśmy. Zdradzono jedynie, że nowy projekt jest wynikiem zachodzących w studiu zmian, które dotyczą modelu biznesowego oraz podejścia do designu gier wideo.

Deweloper wspomniał również o postępie prac nad Bayonettą 3. O grze jest cicho, ale dalej powstaje. Okazuje się, że tytuł może być trochę inny od swoich poprzedniczek, bo i tutaj zmienił się proces designu gry – cokolwiek by to miało oznaczać. Najszybciej otrzymamy jednak póki co grę Astral Chain, która zadebiutuje w tegoroczne lato.

Czytaj też: Gamescom bez Blizzarda – firma wciąż zbiera się po zwolnieniach

Źródło: wccftech.com