WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Platyna w Conan Exiles do zdobycia w dwie godziny – jak to zrobić?

Platyna w Conan Exiles do zdobycia w dwie godziny – jak to zrobić?

Platyna w Conan Exiles jest banalna do zdobycia. Co musimy zrobić, aby ją pozyskać?

Zdobywanie trofeów i platyn to dla wielu esencja każdej gry. Znam osoby, która gdy dowiedzą się, iż dany tytuł nie posiada platyny to nawet nie zamierzają go kupować. Każdy ma swój powód, który pcha go do przodu i chociaż zupełnie nie rozumiem takich łowców trofeów to, co ja się dziwię. W końcu sam lubię grać produkcje typu Destiny czy The Division tylko dla fabuły. Wiem, nienormalne.

Czytaj też: Absurdalne kody w Rage 2 – co szykują dla nas twórcy?

Czasem zdobycie platyny to kwestia kilka minut, a innym razem – parudziesięciu godzin. Jak jest z Conanem? Cóż, początkowo może się wydawać, że to dość duża produkcja, która powinna ukraść nam z życia kilkanaście godzin do platyny. Tak jednak nie jest. Jeśli zrobimy to w odpowiedni sposób, to upragniona nagroda może do nas trafić w ciągu dwóch godzin.

Oto co powinniście zrobić jeśli chcecie zdobyć szybką platynę. Po pierwsze, musicie uruchomić grę w trybie offline. Następnie Conan Exiles musimy przestawić na poziom trudności Civilized. Co dalej?

  • Gdy gra się załaduje, kliknijcie na padzie Options, a następnie Settings
  • Za pomocą L2 lub R2 dostańcie się do Server Settings
  • Wybierzecie General
  • Za pomocą „X” wybierzcie przycisk Make Me Admin
  • Za pomocą „O” wróć do poprzednich menu i znajdź Crafting
  • Ustaw Crafting Time Multiplier na 0.1, Thrall Crafting Time Multiplier na 0.0 oraz Fuel Burn Time Multiplier na 0.1
  • Kliknij „☐”, aby zapisać

Z takimi ustawieniami będziecie mogli znacząco wpływać na świat gry. Potrzebny poziom postaci do trofea możemy sobie sami ustawić. To tylko jeden przykład, opcji „adminowych” jest więcej i pozwalają one odblokować niemalże wszystkie trofea, a ostatecznie – platynę. W Conan Exiles musimy zabić też określoną liczbę stworzeń. Cel możemy osiągnąć dzięki nietykalności oraz spawnowaniu kolejnych potworów.

Czytaj też: Gabe Newell reklamuje majtki w Chinach

Źródło: playstationlifestyle.net