WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Play – Amazon Prime Video na 6 miesięcy za darmo

Play przygotował nową ofertę dla fanów filmowych emocji. Przy zwieraniu nowej umowy lub przedłużenie obecnej można dostać nawet 6-miesięczny dostęp do serwisu Amazon Prime Video.

Promocja skierowana jest do wszystkich, którzy zwierają nową umowę, przenoszą numer z innej sieci lub przedłużają obecne zobowiązanie. Aktywację promocji można przeprowadzić, w zależności od sposobu zamówienia umowy – w salonie, telefonicznie lub przez Internet.

Osoby, które zdecydują się na ofertę otrzymają SMS-em kod z linkiem do aktywacji konta. W ciągu 30 dni należy założyć konto w Amazon Prime Video. Promocja będzie obejmować wyłącznie nowe konta. Jeśli ktoś już ma wykupiony abonament w serwisie, to nie będzie mógł go wyzerować promocją Play.

Darmowy okres obejmuje sześć pełnych okresów rozliczeniowych oraz jeden niepełny. Od momentu aktywacji promocji do zakończenia trwającego cyklu rozliczeniowego.

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi. Informacje na temat konkretnych planów taryfowych znajdziecie w zamieszczonym poniżej regulaminie.