Reklama
aplikuj.pl

Play zmienia Play Now TV. Nowa oferta i lepszy dekoder

Oferta telewizji Play Now doczekała się zmian. Play modyfikuje dostępną ofertę oraz wprowadza do sprzedaży ulepszony wariant dekodera TV Box.

Nowa oferta i niezmienne promocje

Telewizja Play Now jest teraz dostępna w dwóch wariantach:

  • Podstawowy za 10 zł miesięcznie – pakiet 50 kanałów, w tym Fox, National Geographic, History, Disney Channel, Comedy Central, Paramount Channel, TNT, Nicktoons. Cały czas dostępna jest opcja uruchomienia dodatkowych pakietów w dowolnym momencie i na dowolny okres, takich jak Sport, Extra, News, Kids.
  • Rozszerzony za 35 zł miesięcznie – pakiet ponad 100 kanałów oraz treści z pakietów dodatkowych: Sport (kanały Eleven Sports), Kids (bogate portfolio kanałów dziecięcych), Extra (AXN, Kino Polska, BBC Brit, 13 Ulica, BBC First i ponad 20 innych) oraz News (z TVN24). W porównaniu z aktywacją pakietów ręcznie, opcja Rozszerzona daje 30 zł oszczędności miesięcznie.

Podane ceny obowiązują wyłącznie klientów sieci Play. Jeśli nie mamy fioletowych usług, a chcemy aktywować samą telewizję, koszt abonamentu to odpowiednio 20 i 45 zł miesięcznie.

Użytkownicy Play Now TV cały czas mają dostęp do promocji. Wśród nich jest dostęp do serwisu Amazon Prime Video za darmo na okres 6 miesięcy, a przy połączeniu telewizji z Internetem Stacjonarnym lub Play Internet mogą liczyć na 6 miesięcy darmowego HBO GO po wyborze telewizji w opcji podstawowej i 12 miesięcy przy opcji rozszerzonej.

Nowy Plav TV Box

Play zmodyfikował dekoder do obsługi telewizji Play Now. Nowy TV Box dostał dwa razy więcej pamięci wbudowanej (16 GB z opcją rozszerzenia kartą microSD), nowy czterordzeniowy procesor, dodatkowy port USB 3.0 oraz nową obudową. Kolejną nowością są skróty na pilocie do popularnych serwisów – HBO GO, Netflix, YouTube i Amazon Prime Video. Niezmiennie pilot łączy się z dekoderem przez Bluetooth. W dekoderze pojawiła się też funkcja umożliwiająca przyszłą zmianę odbierania sygnału z DVBT na DVBT2.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News