WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Play wydłuża seniorom ważność kont i przesuwa terminy płatności faktur

Play wprowadza ułatwienia dla osób po 65 roku życia korzystających z ofert abonamentowych i na kartę. Obok wydłużenia terminu płatności faktury wydłużany jest też okres ważności kont numerów na kartę.

Dwa tygodnie więcej na zapłacenie faktury

O dwa tygodnie Play wydłuża okres płatności za faktury osobom, które skończyło 65 lat. Seniorzy otrzymają SMS-a z informacją o nowym terminie płatności.

WAŻNE – jeśli wśród Twoich bliskich osoba po 65 roku życia korzysta z numeru abonamentowego w Play, uprzedź ją, że taki SMS może się pojawić oraz że mogą też pojawić się wiadomości fałszywe. To może być pole do popisu dla oszustów.

Zobacz też: Pod przykrywką kwarantanny operatorzy budują sieć 5G. Takiego fake newsa dawno nie było

Kredyt i dłuższy okres ważności numeru na kartę

Ważność aktywnych numerów na kartę, na których są zgromadzone środki, została automatycznie do końca czerwca 2020 roku. W przypadku wyczerpania środków seniorzy będą zachęcani do realizacji doładowania przez aplikację Play24, przez Internet, albo przy pomocy bliskich osób. Tak żeby nie było konieczności wychodzenia do sklepu po doładowanie.

Jest dostępny również kredyt, dostępny w momencie zejścia poniżej złotówki na koncie. Jest dostępny w trzech wariantach, w zależności od kwoty ostatnich doładowań:

  • 2 zł, jeśli suma doładowań z ostatniego roku to minimum 30 zł – kod *111*802*1#,
  • 3 zł, jeśli suma doładowań to minimum 50 zł – kod *111*803*1#,
  • 5 zł, jeśli suma doładowań to minimum 100 zł – kod *111*805*1#.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News