Play wprowadza usługę mojeID

By w bezpieczny i łatwy sposób zawierać umowy online Play udostępnia swoim klientom usługę mojeID, czyli możliwość zdalnego potwierdzenia tożsamości.

mojeID w Play

Dotychczasowe zawieranie umów przez internet wiązało się z koniecznością podpisywania ich przy kurierze. W końcu jednak będziemy mogli zrobić to całkowicie zdalnie dzięki prowadzonej przez KIR usłudze mojeID. Play umożliwi nowym jak i stałym klientom właśnie takie potwierdzenie tożsamości podczas zawierania umów i aneksów. Wszystko odbywa się za pośrednictwem bankowości internetowej.

Czytaj też: Jakie nowości wprowadza Microsoft Edge 90?

Nieustannie wdrażamy rozwiązania, które pozwolą klientom Play zrealizować swoje potrzeby w prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Bezpieczeństwo oraz wygoda naszych klientów są dla nas priorytetem. Wprowadzenie mojeID właśnie temu służy. To kolejny, bardzo istotny etap digitalizowania naszych usług i procesów

podsumowuje Maciej Żyto, Dyrektor Digital Marketingu w Play.

Oznacza to całkowicie zdalne zawieranie umów, bez konieczności czekania na kuriera z dokumentami. Usługa moje ID pozwala korzystającym z niej nie tylko na zawieranie umów telekomunikacyjnych, ale także umów finansowych, ubezpieczeniowych czy korzystanie z usług medycznych albo finansowych. Oczywiście, o ile dana firma udostępnia taką możliwość.