WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Play24 obsługuje Apple Pay i Google Pay

Play wprowadził właśnie możliwość doładowania konta za pomocą mobilnych płatności Apple Pay czy Google Pay. Nowa funkcja jest już dostępna w aplikacji Play24.

Każda osoba, która chce doładować swoje konto w Play24 może teraz skorzystać z najwygodniejszej formy zapłaty. Dzięki Apple Pay i Google Pay cały proces sprowadza się do kilku kliknięć, które pozwalają nam zaoszczędzić sporo cennego czasu.

Wprowadzenie tych płatności to kolejne działanie operatora, które ma na celu ułatwienie nam życia i korzystania z usług telekomunikacyjnych. Obie formy płatności bardzo szybko zdobywają rynek polski i wkrótce mogą stać się najczęściej wykorzystywaną metodą do płacenia w sklepie stacjonarnym czy sieci. Jest to znacznie lepsza alternatywa dla niegdyś popularnych zdrapek.

Czytaj też: Kolejny rendery Huawei P30 i P30 Pro zaskakują pewnymi informacjami

Play24, google pay Play24, apple pay Play24, doładowanie Play24, płatność Play24

Aby skorzystać z tej płatności należy pobrać aplikację Play24 z App Store lub Google Play. Następnie z menu wybieracie opcję Doładuj konto. Po wpisaniu numeru telefonu wybieracie odpowiedni rodzaj płatności. Po weryfikacji (odcisk palca, kod, wzór, skan twarzy itp.) wszystko jest już gotowe.

Apple Pay i Google Pay zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz ochronę prywatności. Dzięki dokładnej weryfikacji nie ma szans, aby ktoś Was przypadkiem okradł. Play spodziewa się więc, że tego typu płatności niedługo staną się standardem.

Czytaj też: Pojawiły się rendery Huawei Mate 30

Źródło: Materiały prasowe