Reklama
aplikuj.pl

Wyciek PlayStation Plus kwiecień 2022. Ciekawe propozycje!

playstation plus

Sony nie utrzymało w tajemnicy nowej oferty gier w abonamencie. Znamy produkcje zmierzające do PlayStation Plus! Co jest przygotowywane?

PlayStation Plus kwiecień 2022 wycieka

W ostatnich miesiącach francuskojęzyczny portal Dealabs regularnie ujawnia przedpremierowe informacje na temat gier, które jak na razie – zawsze się potwierdzają. Ponownie zaprezentowano przed czasem ofertę PlayStation Plus na przyszły miesiąc i raczej możemy być pewni jej składu. Co zatem przygotowano? Oto gry z PlayStation Plus kwiecień 2022.

Czytaj też: Sygnały w Overwatch 2 a toksyczność graczy

Hood Outlaws and Legends

Dwie drużyny graczy muszą przeprowadzić doskonały napad w miejscach patrolowanych przez zabójczo groźnych strażników SI. Wykorzystaj unikalne umiejętności i tajemnicze zdolności każdej postaci. Działaj potajemnie i wykradaj skarby niezauważony albo tocz otwarte i brutalne walki.

Tytuł cierpiał przez brak graczy, co uniemożliwiało zabawę, a to wpłynęło na negatywne recenzje na Steam. Biorąc jednak pod uwagę, to, że gra otrzymała niedawno sporo zmian, w tym możliwość zapraszania osób z innych platform oraz to, że tytuł pobierze masa osób z subskrypcji PlayStation – Hood może odzyskać dobre imię.

Czytaj też: Quantum Error to potencjalny hit lub rozczarowujący kit

Slay the Spire

Połączyliśmy razem grę karcianą i roguelike, aby stworzyć jak najlepszą karciankę dla pojedynczego gracza. Stwórz wyjątkową talię, napotkaj dziwaczne stworzenia, odkryj artefakty o ogromnej mocy i zdobądź Iglicę!

Dwie pozostałe gry w ofercie zostały za to bardzo docenione przez graczy PC. Slay the Spire na Steam jest ocenione „przytłaczająco pozytywnie” i podobnie ma się sprawa z kolejną grą, która trafi do PlayStation Plus. Mowa tutaj o…

SpongeBob Kanciastoporty (SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated)

Jesteście gotowi? Kultowy klasyk powraca, odnowiony ze spongetastycznym przepychem! Graj jako SpongeBob, Patrick oraz Sandy i pokaż złemu Planktonowi, że zbrodnia opłaca się jeszcze mniej niż praca u Pana Kraba.

Tytuły będą dostępne w PlayStation Plus od 5 kwietnia do 3 maja 2022.