WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

PlayStation Plus z mocną ofertą na marzec

Poznaliśmy tytuły, które mogą pojawić się w marcu w ofercie PlayStation Plus. Zapowiada się bardzo mocna propozycja.

Pierwszym tytułem, który ma trafić do marcowej oferty PlayStation Plus jest remake Shadow of the Collosus z 2018 roku. Gra, która pierwotnie została wydana w 2005 roku opowiada historię Wandera. Młodego chłopaka, który szuka sposobu na przywrócenie do życia dziewczyny Mono, która zginęła w trakcie tajemniczego rytuału. Aby było to możliwe, konieczne będzie pokonanie szesnastu tytułowych Kolosów. Pomoże nam w tym miecz, łuk oraz koń Agro.

Grę cechuje ogromny rozmach w wykonaniu zróżnicowanych poziomach oraz potężnych przeciwników, którzy nierzadko nie mieszczą się w całości na ekranie.

Sonic Forces to klasyczna platformówka, której bohaterem jest kultowy niebieski jeż. Fabuła jak zwykle jest bardzo prosta i tym razem opowiada historię walki z armią robotów atakujących miasto.

W trakcie rozgrywki mamy możliwość wcielenia się również w inne postaci z uniwersum Sonica. Sama gra to oczywiście bieg przed siebie z ogromną, coraz większą prędkością. Pokonujemy przy tym przeciwników, skomplikowane platformy oraz zbieramy kolejne złote monety. Sonic z krwi i kości.

Oficjalne potwierdzenie oferty PlayStation Plus na marzec będziemy mieć dzisiaj o godzinie 17:30.