Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus Sierpień 2022 jeszcze ulepszony!

playstation plus

Zdawało się, że Sony na ten miesiąc szykuje tylko paczkę gier z Yakuzami dla posiadaczy abonamentów Premium i Extra. Gier jest jednak o wiele więcej!

Gry dla wszystkich z lepszym abonamentem PlayStation Plus

Każdy posiadacz PlayStation Plus może liczyć w tym miesiącu na trzy gry. Na początku sierpnia otrzymaliśmy:

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (na PS5 i PS4)
  • Yakuza: Like a Dragon (na PS5 i PS4)
  • Little Nightmares (na PS4)

Czytaj też: Poznaliśmy sprzedaż gier w lipcu. F1 na topie

Jeśli zatem opłacamy najniższy abonament Essential – możemy już grać w te produkcje.

Od 16 sierpnia więcej atrakcji w PlayStation Plus

Jeśli jednak płacimy za PlayStation Plus Premium lub PlayStation Extra to od 16 sierpnia w naszej cyfrowej bibliotece gier pojawią się również gry z serii Yakuza: Yakuza 0, Yakuza Kiwami oraz Yakuza Kiwami 2. Paczka gier z Yakuzą nie była już tajemnicą od jakiegoś czasu, ale pozostałe produkcje, które zasilą bibliotekę gier PlayStation dotychczas nie były ujawniane. Oto czego się jeszcze spodziewać od 16 sierpnia:

Dead by Daylight

Dead by Daylight to wieloosobowa (4 na 1) gra grozy, w której jeden gracz wciela się w rolę szalonego zabójcy, a pozostała czwórka gra jako ocalali próbujący uciec i uniknąć śmierci.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Połącz siły nawet z 3 znajomymi w Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands, wojskowej strzelance umiejscowionej w rozległym, niebezpiecznym i dynamicznym świecie.

Bugsnax

Łap tajemnicze żywe przekąski i karm nimi przyjaciół w tej nietypowej, toczącej się na wyspie przygodzie! Gra Bugsnax zabierze Cię w podróż na wyspę Snaktooth Island — skąd pochodzą Bugsnaxy, legendarne stworzenia będące pół robakiem, pół przekąską.

Czytaj też: Rocznicowy remix w Overwatch – powoli żegnamy się z grą

Metro Exodus

Metro Exodus to wspaniała pierwszoosobowa strzelanka fabularna studia 4A Games, w której walka na śmierć i życie oraz skradanie się połączone zostały z eksploracją i survival horrorem.

Trials of Mana

Trials of Mana jest odświeżoną wersją 3D kultowego klasycznego RPG, wydanego w roku 1995 pod tytułem Seiken Densetsu 3.

UNO

Jedna z najbardziej kultowych klasycznych gier, którą wszyscy poznaliśmy i pokochaliśmy! Wielki powrót UNO z całym mnóstwem ekscytujących nowych funkcji, takich jak wprowadzona obsługa czatu wideo oraz zupełnie nowy system pakietów tematycznych dodających jeszcze więcej frajdy!

Monopoly Madness

Na nowo odkryj ulubioną przez wszystkich grę MONOPOLY, tym razem w nowej odsłonie, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś. To prawdziwe szaleństwo!

Monopoly Plus

Zbuduj swoje imperium w barwnym trójwymiarowym mieście u boku zabawnych, animowanych pomocników! MONOPOLY® PLUS przenosi klasyczną serię na nowy poziom dzięki niesamowitym animacjom i ustalaniu zasad dodatkowych!