Reklama
aplikuj.pl

Rocznicowy remix w Overwatch – powoli żegnamy się z grą

overwatch

Blizzard wie, że Overwatch 2 potrzebuje wszystkich rąk na pokładzie, aby premiera przebiegła bez problemów. Oryginalna gra wygląda teraz zatem, jak pożegnanie. Co się dzieje w Overwatch?

Remix w Overwatch

Blizzard dalej świętuje „6 lat ogólnoświatowego eskortowania ładunków, zaciekłej rywalizacji na polu bitwy i walki za przyszłość, która jest dopiero początkiem.” By uczcić ostatnią odsłonę tego trzyczęściowego wydarzenia, deweloperzy odblokowali skarbiec ze skórkami i przywrócili stylizacje, które mogły wam umknąć – a niektóre z wyjątkowymi zmianami. Dostępne będą m.in.. Otagowana Smuga, Studentka D.Va, Genjiman Genji i nie tylko.

Czytaj też: Ukraiński kot z STALKER 2 to nie jest coś dla fanów Stray

Zdobywajcie i kupujcie rocznicowe skrzynki z łupami w trakcie wydarzenia! Każda może zawierać elementy z poprzednich wydarzeń rocznicowych i sezonowych, więc nie przegapcie szansy na zdobycie skórek, które od dawna macie na oku. Pamiętajcie, że po zakończeniu wydarzenia Rocznicowy remix, cz. 3, 30 sierpnia, skrzynki z łupami nie będą już dostępne do zakupu. Po zakończeniu wydarzenia nadal możliwe będzie zdobywanie standardowych skrzynek z łupami. Musicie tylko pamiętać, że skrzynki z łupami otworzą się automatycznie przed premierą Overwatch 2. Warunki użytkowania wirtualnej waluty Overwatch obowiązują również w Overwatch 2.

Czytaj też: The Last of Us Part 1 żegna nudny interfejs craftingu

Oprócz uwielbianych przez fanów skórek legendarnych Blizzard przywraca też kilka wyjątkowych stylówek z poprzednich okolicznościowych wyzwań Overwatch. Nie udało wam się ich zdobyć za pierwszym razem? Teraz macie szansę dodać je do swojej kolekcji. Bawcie się w Szybkiej grze, Rywalizacji lub Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety gracza i stylowe skórki takie jak Komiks dla Smugi, Marammat dla Symmetry i Kyōgisha dla Hanzo. Co tydzień czekają nowe nagrody!

Rozróba w Overwatch

W ramach obchodów rocznicy Blizzard odblokował sezonowe Rozróby, dzięki czemu powrócą ulubione tryby graczy z poprzednich wydarzeń. Chcecie wiedzieć, kiedy pojawi się wasza ulubiona Rozróba? Rzućcie okiem na poniższy harmonogram:

  • Misje z Archiwów Overwatch będą dostępne w Salonie gier 9, 16, 23 i 30 sierpnia.
  • Misje-wyzwania z Archiwów Overwatch będą dostępne w Salonie gier 10, 17 i 24 sierpnia.
  • Rozróby z letnich igrzysk będą dostępne w Salonie gier 11, 18 i 25 sierpnia.
  • Rozróby z Halloweenowej Grozy będą dostępne w Salonie gier 12, 19 i 26 sierpnia.
  • Misje-wyzwania z Halloweenowej Grozy będą dostępne w Salonie gier 13, 20 i 27 sierpnia.
  • Rozróby z Zimowej Krainy Czarów będą dostępne w Salonie gier 14, 21 i 28 sierpnia.
  • Rozróby z Księżycowego Nowego Roku będą dostępne w Salonie gier 15, 22 i 29 sierpnia.