Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus wrzesień 2022 wycieka. Trzy gry do kolekcji

playstation plus wrzesień

PlayStation po raz kolejny nie było w stanie utrzymać w tajemnicy składu nowego PlayStation Plus. Wiemy już, jakie produkcje posiadacze nawet najtańszego abonamentu będą mogli przypisać do swoich kont.

PlayStation Plus wrzesień 2022

Jak co miesiąc, od niemalże roku, nowy PlayStation Plus wycieka we Francji. Tamtejsza wersja Peppera, po raz kolejny ujawniła nowe gry, które trafią do abonentów. Sytuacja powtarza się już tak dużo razy i zawsze się zgadza, że listy gier można być pewnym. Jakie zatem produkcje trafią do naszej kolekcji? Otrzymamy dwie gry na PlayStation 4 oraz jedną przeznaczoną na PlayStation 5.

Czytaj też: Mod do Skyrim przywracający wyciętą zawartość doceniony przez Bethesdę

Pierwszym tytułem na PlayStation 4 jest Need for Speed Heat.

W Need for Speed Heat prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca. Za dnia bierz udział w Speedhunter Showdown, serii legalnych zawodów, w których możesz zarobić środki na modyfikowanie swojej floty samochodów. Kiedy twoja fura będzie już idealnie dopieszczona, podkręć tempo w nocy. Wkrocz do świata nielegalnych wyścigów ulicznych ze swoją zgraną ekipą, ale uważaj – nieuczciwi gliniarze już czekają. Wykorzystuj okazje, pokonuj przeciwników, by zwiększać swoją reputację i ryzykuj wszystko dla podziemnej chwały.

PlayStation Plus wrzesień 2022 również z mniej znanymi grami

Oprócz Need for Speed Heat, do PlayStation Plus Essential, Extra i Premium trafi TOEM przeznaczone na PlayStation 5.

Udaj się na zachwycającą wyprawę i skorzystaj ze swojego fotograficznego talentu, aby odkryć tajemnice magicznego TOEM w tej ręcznie rysowanej przygodówce. Rozmawiaj z nietypowymi postaciami, rozwiązuj ich problemy, robiąc im ładne zdjęcia i przemierzaj rozmaite urokliwe zakątki!

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Hogwarts Legacy zdradzają pewien rodzaj upscalingu

Ostatnią grą, którą dorzuca Sony jest Granblue Fantasy: Versus w wersji PlayStation 4. Producent bijatyk Arc System Works i studio Cygames wspólnymi siłami przywrócili świat Granblue Fantasy w postaci dynamicznej gry łączącej RPG i bijatykę.