Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Stars w Polsce. Za zebrane punkty kupimy gry

playstation stars

PlayStation Stars jest już dostępne w Polsce. Jakie nagrody będziemy mogli uzyskać za kończenie kampanii przygotowanych przez Sony?

PlayStation Stars czyli co konkretnie?

Dołączenie do PlayStation Stars daje możliwość zdobywania unikatowych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich oraz nagród poprzez granie w gry. Kończyć będziemy kampanie, zbierać punkty i chwalić się znajomym swoją kolekcją w cyfrowej gablotce w aplikacji PlayStation App. Celem Sony jest, aby gracze dzielili się swoimi doświadczeniami i pasją do gier z innymi.

Czytaj też: Spada liczba graczy Diablo Immortal? Nową aktualizację można różnie odczytywać

Członkowie PlayStation Plus, którzy dołączą do programu PlayStation Stars, będą zdobywać punkty za wybrane zakupy w PlayStation Store. Zdobyte punkty mogą zostać wymienione na środki portfela PSN, które można wykorzystać na następny zakup na PS Store, wyjątkowe przedmioty kolekcjonerskie do gablotki w aplikacji PlayStation App i wiele więcej.

Czym są kampanie PlayStation Stars?

Kampanie PlayStation Stars to zbiory zadań, które należy wykonać, aby otrzymać konkretną nagrodę. W zależności od rodzaju zadania nagrodą mogą być cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie lub punkty. Aby zobaczyć listę aktualnie dostępnych kampanii, gracze muszą odwiedzać centrum PlayStation Stars w aplikacji PlayStation App.

Czytaj też: Minimalne wymagania Gotham Knights zwiastują dobrą optymalizację

Aby zaliczyć konkretne kampanie może być konieczne posiadanie abonamentu PlayStation Plus. Niektóre kampanie oferować będą po zaliczeniu nagrody na wyłączność dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus.

Kampanie przewidywać mogą bardzo różne aktywności: eksplorację konkretnych obszarów gry, grę ze znajomymi, rywalizację w globalnych turniejach, opanowywanie nowych funkcji konsoli, zaliczanie quizów wiedzy i inne (nie dotyczy gier przesyłanych strumieniowo, dostępnych wyłącznie na PS3).

Co zrobimy z punktami w PlayStation Stars?

Punkty można wydać, przechodząc do katalogu nagród w aplikacji PlayStation App. Otwórzcie profil gracza, wybierzcie „PlayStation Stars”, a następnie „Katalog nagród”. Punkty można wydać w katalogu nagród na dostępne w nim przedmioty, takie jak cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, wybrane gry czy środki portfela PSN.

Aktualnymi grami i doładowaniami do zdobycia za punkty w PlayStation Stars są:

  • Sekiro: Shadows Die Twice – 15 000 punktów
  • Hades – 6 250 punktów
  • Cult of the Lamb – 6 250 punktów
  • It Takes Two – 10 0000 punktów
  • The Quarry – 17 500 punktów
  • 25 złotych – 626 punktów
  • 90 złotych – 2 250 punktów