Reklama
aplikuj.pl

Playtika ma nowe biuro w Warszawie. Twórcy popularnych gier mobilnych szukają pracowników

Twórcy popularnych gier mobilnych przeprowadzają się do nowego biura w Warszawie. Playtika będzie w nim kontynuować rozwój dobrze znanych tytułów oraz poszukuje pracowników.

Playtika z nową siedzibą w Warszawie

Playtika ma swój oddział w Polsce od 2021 roku. Firma zatrudnia obecnie ponad 300 osób, które w trybie pracy hybrydowej znajdą zatrudnienie w nowym biurze. Znajduje się ono na terenie Browarów Warszawskich i oferuje powierzchnię ok 3 300 m2.

Firma Playtika jest w ostatnim czasie znana z gier takich jak Bingo Blitz, Board Kings, Solitaire Grand Harvest i Redecor. Zagramy w nie na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem, ale też w część tytułów można zagrać online z poziomu przeglądarki internetowej.

Czytaj też: Need for Speed Mobile 2022 wyciekł. Duży Heat na małym ekranie!

Rodzina Playtika w Warszawie rozwinęła się szybko i stała się wielokulturowym centrum, w którym profesjonaliści i utalentowani deweloperzy nie tylko z Polski, ale z całego świata wspierają misję Playtika®, aby zapewniać rozrywkę w myśl hasła „Infinite Ways to Play.

Biuro w Warszawie pozostanie głównym filarem doświadczenia i kultury Playtika®, cenionym jako miejsce nauki, socjalizacji i wspólnej pracy w zespole. Otwarcie biura w Polsce jeszcze bardziej wzmocni naszą wiedzę i możliwości w szybko rozwijającej się branży gier

– mówi Shlomi Zizenber, dyrektor operacyjny Playtika.

W obecnym świecie potrzebujemy solidnego i mocnego elementu stabilizacji i pozytywnej inspiracji na przyszłość. Nowe biuro w tak wspaniałym miejscu, jakim są Browary Warszawskie, z pięknym wystrojem i wszystkimi udogodnieniami, daje nam pozytywną energię, jednocząc wszystkich pracowników Playtika z regionu, niezależnie od ich kraju pochodzenia. Dla mnie osobiście jest to kolejne niesamowite doświadczenie, którego jestem częścią. Mam ogromne szczęście pracować z tak wspaniałym zespołem

– dodaje Arik Sandler, wiceprezes ds. operacji biznesowych w Playtika.

Czytaj też: Ranking sprzedaży gier PS5 to głównie klocki, ale Polacy się mocno trzymają

Playtika szuka pracowników

Obok wspomnianych ponad 300 pracowników, w nowym biurze miejsce znajdą też nowo zatrudnione osoby. Obecnie firma poszukuje programistów Java, JavaScript, PHP i Unity, a także osób do działu R&D, artystów i lidera zespołu.

Playtika zatrudnia obecnie prawie 400 osób w 19 biurach na całym świecie. W jej gry grają ponad 34 mln użytkowników miesięcznie.