Reklama
aplikuj.pl

Z PLITCH nawet kompletny noob przejdzie Dark Soulsy. Oto legalne cheaty do gier

PLITCH, nawet kompletny noob przejdzie Dark Soulsy, legalne cheaty do gier

Do tej pory pamiętam, jak za młodu SMS moje życie odmieniła mała karteczka za obwolutą pudełkowego Gothica. B>Marvin>B – tę instrukcję pamiętam do dziś, bo nie tylko pozwoliła mi uratować save’a po kilkudziesięciu godzinach przez glitch w ścianie, ale też była moim pierwszym „kodem do gier”. Dziś tę funkcję przejęły głównie mody, ale okazuje się, że istnieje nawet specjalna platforma, która zapewnia legalne cheaty do gier. Mowa o PLITCH.

Aplikacja PLITCH zapewnia legalne cheaty do gier

Kiedy po raz pierwszy spojrzałem na możliwości i sposób działania oprogramowania PLITCH, od razu przyszły mi na myśl zwyczajne modyfikacje dostępne do pobrania z sieci za zupełną darmochę. Jednak twórcy PLITCH przekonują, że ich rozwiązanie jest znacznie lepsze od samodzielnego stosowania modów, bo pozwala szybko i bezproblemowo dostosować każdą grę dla pojedynczego gracza lub w trybie offline.

Czytaj też: Oficjalna data premiery. Oto wszystko co musicie wiedzieć o Steam Deck od Valve

PLITCH, to aplikacja, za którą odpowiadają deweloperzy z MegaDev. Ci chwalą się tym, że współpracują z twórcami i wydawcami, aby zapewnić większy stopień kompatybilności i „legalności” wykorzystywania kodów w grze w celu albo obniżenia poziomu trudności, albo wręcz przeciwnie. Jest też świetną „przepustką” do eksperymentowania, a jako że obsługuje na ten moment ponad 3000 tytułów i dostarcza pokaźną pulę kodów, każdy gracz znajdzie coś dla siebie i skorzysta z nich w ramach prostych kombinacji.