Reklama

Plush z nowymi abonamentami. Z (częściowo) 5G

plush abonament

Plush rusza z nowymi abonamentami głosowymi i internetowymi. Pojawia się w nich dostęp do sieci 5G, ale nie w każdym z dostępnych wariantów.

Plush abonament z większymi pakietami danych

Nowy Plush abonament to trzy pakiety – jeden na czas nieokreślony oraz dwa z umową na 24 miesiące. Dwa najniższe kosztują 30 zł i obok nielimitowanych rozmów i wiadomości oferują 10 GB Internetu z dostępem do serwisu YouTube i TikTok bez pobierania transferu danych. Podobnie wygląda kwestia popularnych serwisów społecznościowych. W wariancie bezterminowym dostępne są znane promocje stażowe i wakacje od abonamentu. W opcji 24-miesięcznej można zyskać do 4 miesięcy za darmo przy przeniesieniu numeru.

Czytaj też: Samsung Galaxy S8 i S8+ z nową aktualizacją

Najdroższy abonament, za 60 zł miesięcznie z umową na 24 miesiące to duży pakiet danych – aż 50 GB oraz dostęp do sieci 5G.

plush abonament 5g

Czytaj też: Netflix luty 2021 – pełna lista nowości na platformie

Plush Internet sprawdza się po dłuższym czasie

W nowym wariancie Plush Internet mamy proste warunki. Bezterminową umowę, abonament w kwocie 30 zł miesięcznie i 40 GB Internetu do wykorzystania co miesiąc. Ale oferta robi się ciekawsza po dłuższym okresie użytkowania.

Czytaj też: Bolt wprowadza Bolt Franchise

Po 6 miesiącach pakiet danych rośnie o 20 GB, dające razem 60 GB do wykorzystania, a po roku o 40 GB. Co daje nam 80 GB miesięcznie.

plush internet