Reklama
aplikuj.pl

Co napędzi Poco M3 Pro 5G? Mamy informacje i rendery

Poco M3 Pro 5G, M3 Pro 5G, specyfikacja Poco M3 Pro 5G

Debiutujący już 19 maja smartfon Poco M3 Pro 5G według zapowiedzi na Twitterze będzie napędzany przez układ MediaTek Dimensity 700. To oczywiście nie wszystko, co wiemy na temat tej nowości.

Dowiedzieliśmy się, co napędzi Poco M3 Pro 5G

Mimo że Poco nie ujawniło nam nic więcej na temat Poco M3 Pro 5G, to w sieci i tak pojawiają się informacyjne plotki na temat tego smartfonu, ale nie tylko. Niedawno mogliśmy zobaczyć nieoficjalny render, który ukazał nam przybliżony wygląd smartfona. Przeciek ten przedstawia go w co najmniej trzech dostępnych kolorach, a to jak te finalnie się prezentują, możecie zobaczyć sami na ostatniej grafice poniżej.

Czytaj też: Specyfikacja Vivo V21 SE wyciekła na Geekbench

Poco M3 Pro 5G według plotek może być wyposażony w wyświetlacz LCD ze względu na obecność skanera linii papilarnych umiejscowionego na jego boku. Jest to jednak wątpliwa informacja, ponieważ wczoraj w Indiach pojawił się model Redmi Note 10S, który posiada skaner w tym samym miejscu, a jednak oferuje wyświetlacz AMOLED. Oprócz tego możemy zauważyć, że aparat do selfie w Poco M3 Pro 5G jest umieszczony w jego centrum w formie „dziury”.

W sieci wspomina się również o podobieństwie smartfona Poco M3 Pro 5G do Redmi Note 10 5G, ale nie pod względem wizualnym, a technologiczny. Czego więc możemy się spodziewać po nadchodzącej nowości?

Czytaj też: Nowe smartfony Realme zadebiutowały razem z korzystną promocją

Smartfon Redmi Note 10 5G na swoim pokładzie miał wyświetlacz FHD+ LCD o przekątnej 6,5-cala i 90-Hz odświeżaniem obrazu. Dodatkowo ekran osiąga szczytową jasność na poziomie 1100 nitów. Przechodząc do aparatów na tyle, smartfon jest zaopatrzony w potrójną konfigurację kamer z główny o rozdzielczości 48 Mpx. Dwa kolejne to czujnik głębi oraz obiektyw makro o rozdzielczości 2 Mpx. Z przodu natomiast selfie wykonuje aparat o rozdzielczości 8 Mpx.

Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh z obsługą przewodowego ładowania mocą 18 W za pomocą portu USB typu C. Model ten może się także pochwalić łącznością z siecią komórkową 5G, dwuzakresowym 4G i Wi-Fi, czy modułem Bluetooth 5.0.