Reklama
aplikuj.pl

Specyfikacja Vivo V21 SE wyciekła na Geekbench

Specyfikacja Vivo V21 SE, V21 SE, Vivo V21 SE

Firma Vivo posiada już w ofercie serię smartfonów V21, która obejmuje takie modele jak V21, V21 5G i V21 e, a teraz według najnowszych informacji do ich grona dołączy najnowszy członek rodziny – niejaki Vivo V21 SE.

Poznajemy coraz bliżej nowego Vivo V21 SE

Nadchodząca nowość została zauważona jeszcze wcześniej w Google Play Console, natomiast teraz pojawiła się w Geekbench, gdzie ujawnione specyfikacje pokrywają się z tymi, które pokazały się w sieci już wcześniej.

Czytaj też: Nowe smartfony Realme zadebiutowały razem z korzystną promocją

Baza danych Geekbench ukazuje nam smartfon oznaczony kodem o numerze V2061 oraz wspomina o jego układzie, ale jeśli „atoll” nie mówi Wam zbyt wiele, to nic w tym złego. To bowiem po prostu nazwa kodowa dla ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 720G z ośmioma rdzeniami o bazowym taktowaniu 1,8 GHz. Na pokładzie ma znaleźć się również 8 GB pamięci RAM, choć nie wyklucza się opcji z 6 GB, która oczywiście nie została potwierdzona. Oprócz tego urządzenie ma być oparte na systemie Android 11.

Jak na razie to tyle z najnowszych informacji, ale żeby uzupełnić je do końca, warto wspomnieć, że Google Play Console ujawniło nam wcześniej, że nowy Vivo V21 SE jest wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli, przekłada się na 440 (liczba pikseli na cal).

Czytaj też: Premiera średniaków Tecno Camon 17P i Camon 17 Pro

Dalsze wycieki wyjawiały nam dodatkowo jego 6,58-calowym ekran LCD IPS z 8 Mpx obiektywem do wykonywania zdjęć selfie, natomiast na tyle smartfonu ma znaleźć się główny 48 Mpx aparat. Całość dopina informacja, wedle której to Vivo V21 SE może posiadać baterię o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 18 W.