Reklama
aplikuj.pl

Wyciekł początek Forspoken – zobaczcie zanim usuną

forspoken

Forspoken trafi do graczy już 24 stycznia. Tymczasem niektórzy otrzymali wcześniejszy dostęp do gry i podzielili się materiałami z rozgrywki. Dzięki temu możemy zobaczyć początek produkcji.

Pierwsza godzina Forspoken

Forspoken to jeden z najciekawszych growych tematów ostatnich tygodni. To, czy gra się sprzeda, czy nie, ciekawi wiele osób. Nikt jednak nie potrafi określić, co czeka tę produkcję. Oczywiście nie dowiemy się tego od razu, a wieści do nas płynące mogą nas zmylić. Dla przykładu, SteamDB, który ujawni liczbę jednocześnie grających może podać jakąś niską liczbę, a tymczasem okaże się, że na konsolach PlayStation trwa szaleństwo. A może gra już teraz na siebie zarobiła w przedsprzedaży? Na dziś wiadomo tylko, że opinie graczy są niesamowicie podzielone i nawet ci, którzy zagrali w demo, nie mają pewności, czy tytuł im się podoba, czy też nie! Fascynujący przykład tego, jak growe, interaktywne medium może nas skonfundować w kwestii emocji.

Czytaj też: Imponujące Bright Memory Infinite zmienia perspektywę

Być może kolejnym krokiem do dobrej sprzedaży Forspoken będzie wyciek rozgrywki? Do sieci trafiła pierwsza godzina zabawy, którą możecie obejrzeć pod tym linkiem. Wydaje się, że tytuł wygląda jak połączenie Final Fantasy z grą Ubisoftu. To… może bardzo zniechęcać wielu graczy lub bardzo zachęcać! Fani gier Ubisoftu to miliony graczy, którzy może i nie bronią firmy w sieci, ale wiernie ją wspierają.