WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Podczas QuakeCon 2019 będziemy świętować rocznicę serii Doom

W bieżącym roku swoje 25-lecie obchodziła nie tylko seria The Elder Scrolls. Tyle lat na karku ma też m.in. marka Doom, co zostanie uświęcone podczas tegorocznej edycji targów QuakeCon, które rozpoczną się 25 lipca i potrwają całe trzy dni.

Czytaj też: Google Stadia wzbudza ogromne zainteresowanie u wydawców i twórców

Włodarze odrobinę się wprawdzie pośpieszą, bo oryginalny Doom trafił w ręce graczy w grudniu 1993 roku, ale i tak lepsze takie świętowanie, niż żadne. Zwłaszcza że Bethesda szykuje w ramach Year of Doom zestaw ciekawych zabaw i aktywności. Mamy pewność, że na QuakeCon 2019 zawitają “niewidziane dotąd aktywności inspirowane Doomem, wydarzenia, wyjątkowe panele z twórcami, wersje demonstracyjne, nowe informacje o Doom Eternal i kilka niespodzianek, o których nie możemy na ten moment rozmawiać” – powiedział wydawca.

Tradycyjnie jednak centralnym punktem targów będzie olbrzymie BYOC LAN party, choć nie zabraknie również szeregu innych aktywności powiązanych z nadchodzącymi grami Bethesdy. Jednak to fani Dooma mogą spać spokojnie w kwestii zabaw podczas QuakeCon 2019 – tych z pewnością im nie zabraknie.

Czytaj też: Pierwszy gameplay z Darkborn – gry w której to my jesteśmy „tym złym”

Źródło: PCGamer