Reklama
aplikuj.pl

Podrabiany Rambo w Far Cry 6

far cry 6

Ubisoft udostępnił nową, darmową misję w Far Cry 6. Czego spodziewać się po Rambo Alle the Blood? Na pewno ciekawie wygląda nowa broń!

Rozwój Far Cry 6

Ubisoft powoli kończy rozwój Far Cry 6. Produkcja otrzymała drugą darmową misję, a w sprzedaży są już dostępne dwa duże rozszerzenia z bohaterami Far Cry 3 oraz Far Cry 4. Na przyszłość zaplanowana jest jeszcze premiera ostatniego dużego dodatku z antagonistą Far Cry 5 oraz ostatnia darmowa misja, inspirowana Stragner Things.

Czytaj też: Wyniki finansowe PlayStation. Pozycja Sony niezagrożona

Wciąż jednak nie wiemy, czym jest tajemnicze wideo, które odnaleźć można po zeskanowaniu kodów QR ukrytych w świecie gry. Być może to jednak nie koniec rozwoju produkcji?

Superfan Rambo w Far Cry 6

Tymczasem przyjrzymy się drugiej darmowej misji udostępnionej przez Ubisoft. Tym razem gracze otrzymają możliwość zagrania w zadanie Rambo: All The Blood.

Nowa, bezpłatna misja do Far Cry 6, pozwoli graczom na odblokowanie wyjątkowego łuku zemsty. Po przejściu misji, będziemy mogli z niego korzystać podczas przechodzenia głównych zadań Far Cry 6. Jaka historia została stworzona na potrzeby małego rozszerzenia? W grze mamy spotkać superfana Rambo i wspomóc go w walce z yarańskim wojskiem.

Czytaj też: Pirackie Dying Light 2 na PS4 krąży po sieci. Techland reaguje na sytuację

Ubisoft zapowiada opowieść o zemście i krwawą jatkę rodem z filmu z lat 80. Co ciekawe, całe zadanie będzie można ukończyć w trybie dla pojedynczego gracza, ale nic nie przeszkodzi nam w tym, aby przejść misję w kooperacji. Misja jest już dostępna.

Aktualizacja Far Cry 6

Far Cry 6 otrzymało również czwartą, dużą aktualizację. Ubisoft wymienia następujące zmiany w produkcji.

Obozy partyzantów: Dokonaliśmy aktualizacji ulepszania obozów partyzantów w trybie współpracy. Poprzednio, ulepszenie obozu lub budynku w trakcie gry z kimś innym uruchamiało okno z pytaniem o zgodę pozostałych graczy w grupie. Po 4. aktualizacji już tak nie jest, a obozy można ulepszać bez pytania o zgodę innych.

Amunicja zbierana po wrogach: Dodaliśmy do HUD powiadomienie o maksymalnej ilości amunicji i próbie podniesienia kolejnej, pozostawionej po wrogach. Poprzednio taka informacja się nie pojawiała i gracze mogli nie rozumieć, dlaczego ciała wrogów są podświetlone, ale nie pojawia się dodatkowy łup ani powiadomienie.

Paski zdrowia wrogów i ikony na pojazdach: Podczas rozprawiania się z wrogami w pojazdach trudno było odróżnić zdrowie pojazdu, zdrowie wroga i typ wroga. W 4. aktualizacji zmieniamy sposób wyświetlania, chowając znaczniki wrogów, kiedy znajdują się oni w pojeździe. W ten sposób walki są bardziej czytelne.

Oprócz tego, Ubisoft usunął kilka błędów na każdej z platform, na której gra jest dostępna.