Reklama
aplikuj.pl

Pirackie Dying Light 2 na PS4 krąży po sieci. Techland reaguje na sytuację

dying light 2

Dying Light 2 jest już dostępne… w pirackiej wersji. Choć premiera gry odbędzie się dopiero za dwa dni, to niektórzy już teraz bawią się w nowej produkcji Techlandu.

Dying Light 2 na PS4 spiracone

Niedawno twórcy Elden Ring poczuli, co to znaczy mieć wielkiego pecha. Ich produkcja w testowej wersji okazała się działać na PlayStation 4 z systemem 9.0. Złamany system konsoli umożliwia uruchamianieprodukcji i zabawę bez żadnych ograniczeń.

Czytaj też: Po co PlayStation kupiło Bungie i kto jest kolejny na celowniku?

Teraz Techland, który dopiero co tłumaczył się graczom z zabezpieczeń antypirackich Denuvo na PC, musi mierzyć się z problemem złamanego systemu PS4. Okazuje się bowiem, że do sieci trafiło gotowe Dying Light 2, które jest wersją gry sprzed paru tygodni. Pech chciał, że tytuł osiągnął status „złoty” (czyli teoretycznie gotowej gry, którą da się przejść od zera i w takiej wersji trafi ona na półki sklepowe) przed tym jak Sony wypuściło system PlayStation 4 w wersji 9.03, który załatał luki 9.0. W skrócie – Dying Light 2 jest dostępne do pobrania za darmo i działa na starszej konsoli Sony z systemem 9.0.

Rozgrywka z błędami w niespatchowanym Dying Light 2

Techland już teraz zdążył zareagować na sytuację i choć twórcy cieszą się z tego, że gra jest tak bardzo oczekiwana, to jednak zalecają na czekanie na wersję premierową gry, która otrzyma dużą aktualizację naprawiającą masę błędów.

Aktualnie tytuł w wersji PS4, która krąży po sieci oraz w pudełkowym wydaniu, które niektórzy zdobyli na PS5 zawierają masę błędów, których na premierę już nie będzie. Piraci z PS4 narzekają na niestabilną płynność Dying Light 2 na swojej konsoli oraz z premedytacją znajdują sposoby na wypadnięcie poza mapę.

Czytaj też: Battlefield 2042 może zostanie naprawiony dopiero na lato. Gracze wściekli

W sieci pojawia się coraz więcej materiałów z Dying Light 2 w wersji na PlayStation 5 i w tym przypadku mówimy o problemach z niedziałającymi questami.