WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Podsumowanie dnia – filmy i seriale [18.01.2020]

Na koniec dnia podrzucamy kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Nowe zwiastuny, kontynuacja Skarbu narodów i Bad Boys. A także kilka innych wiadomości przeczytasz poniżej.

Zwiastun serialu Motherland: Fort Salem

Akcja serialu Motherland: Fort Salem została osadzona w alternatywnej rzeczywistości, w której nigdy ni doszło do zabicia czarownic z Salem. Kobiety podpisały umowę z rządem USA i od tamtego czasu walczą w armii. Głównymi bohaterkami są 3 kobiety, które zostają wyrwane ze szkolenia z magii bojowej by iść na front i walczyć z terrorystami władającymi potężną magią.

W obsadzie: Taylor Hickson, Jessica Sutton, Ashley Nicole Williams, Amalia Holm, Demetria McKinney i Lyne Renee. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków.

W USA premierę serialu Motherland: Fort Salem zaplanowano na 18 marca.

Oscar Isaac dołącza do obsady The Great Machine

Oscar Isaac wcieli się w Mitchella Hundreda, głównego bohatera komiksów Ex Machina, których ekranizacja będzie nosiła tytuł The Great Machina. Hunderd jest jedynym superbohaterem na świecie. Za swoje zasługi i odwagę podczas zamachów z 11 września zostaje burmistrzem Nowego Jorku. Akcja komiksów rozgrywa się podczas kadencji Hundreda i przeplata się z retrospekcjami z jego superbohaterskiej przeszłości.

Pierwsze zdjęcie z 3. sezonu serialu Castlevania

Netflix pokazał pierwsze zdjęcie z 3. sezonu serialu Castlevania przedstawiające cztery postacie. Jedną z nich jest Carmilla znana z poprzedniej odsłony. Grała wówczas drugoplanową antagonistkę, jednak pod nieobecność Drakuli może chcieć wysunąć się na pierwszy plan. Jednak kim są pozostałe postacie na zdjęciu? Nie wiadomo.

Nie znamy również daty premiery trzeciego sezonu. Wiadomo tylko, że będzie liczył 10 odcinków.

Powstanie Bad Boys 4

Bad Boys For Life jeszcze nie wszedł do polskich kin, choć za granica film zbiera bardzo pozytywne recenzje. Ale ważniejsze, że zarabia. Nic więc dziwnego, że Will Smith i Martin Lawrence ponownie wcielą się w główne postacie i powrócą w Bad Boys 4. Na razie wiadomo tylko, że za scenariusz odpowie Chris Bremmer, ten sam, który pracował nad trzecią częścią.

Powstanie Skarb narodów 3

Zdążyliśmy zapomnieć o Skarbie narodów, jednak inni tego nie zrobili. Według The Hollywood Reporter powstanie Skarb narodów 3, ale nie wiadomo, czy będzieto kontynuacja ze starą obsadą, czy reboot. THR zdradza tylko, że za reżyserię odpowie Jerry Buckheimer, który zajmował się także pierwszą częścią. Przypomnijmy, że w poprzednich filmach w wystąpili: Nicolas Cage, Diane Krueger, Jon Voight, Helen Mirren, Justin Barthy i Harvey Keitel

Mortal Kombat – Scorpion z własnym filmem animowanym

Warner Bros. Animation stworzy film animowany, którego głównym bohaterem będzie Scorpion, jedna z kultowych postaci z gry Mortal Kombat. Film będzie nosił tytuł „Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge”. Wiadomo również, że pojawi się w pierwszych miesiącach tego roku, jednak dokładna data nadal jest tajemnicą.