WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tormund z Gry o Tron w obsadzie 2. sezonu Wiedźmina?

Wiedźmin od Netflixa z miejsca stał się hitem, a jego popularność z dnia na dzień rośnie. Wiemy, że już ruszyła pre-produkcja drugiego sezonu, a w sieci pojawiają się plotki o nowym członku obsady.

Każdy, kto widział Grę o Tron z pewnością kojarzy rudowłosego Tormunda Zabójcę Olbrzymów, w którego wcielał się Kristofer Hivju. Według najnowszych plotek, to właśnie ten aktor ma pojawić się w kolejnym sezonie Wiedźmina. Na ten trop wpadł portal Redanianinteligence.com, który zauważył post jednego z nowych reżyserów Wiedźmina. Stephen Surjik opublikował post, a wśród wiedźmińskich hashtagów znalazł się jeden oznaczający właśnie Kristofera Hivju. Wpis już skasowano, ale screeny zostały.

Dodatkowo zauważono, że aktor zaczął ostatnio śledzić trzy konta społecznościowe związane z Wiedźminem, a także powiązania agenta Hivju z ekipą odpowiedzialną za casting do 2. sezonu.

Należy jednak pamiętać, że to nadal tylko plotka. Choć z pewnością chcielibyśmy zobaczyć Hivju w wiedźmińskim świecie, to musimy poczekać na oficjalną informację, żeby zacząć się cieszyć. Miejmy nadzieję, że w Wiedźminie znajdzie kogoś, na kogo będzie mógł patrzeć tak jak na Brienne.